Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór zawieszenia


spectrum89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Drodzy forumowicze, niebawem bede musial zmienic zawieszenie z przodu, bo mechanik twierdzi, ze strach tym jezdzic. Ogolnie bija mi hamulce po zrobieniu kilkunastu km, ale nie moge reklamowac tarcz, bo tez stwierdzili, ze to moze byc wina zawieszenia.. tez tak myslicie?

Ale jesli mialbym kupic zawieszenie, to polecacie Lemfordera czy moze Meyle HD? Slyszalem wlasnie sporo pochlebnych opinii o tych drugich a sa kilka stowek tansze.. Co poradzicie? Co u siebie zakladacie? Moze macie jakies swoje typy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak meyle HD ale osobiście polecał bym TRW lub Lemforder

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest cały, rozległy temat o wahaczach więc po co jeszcze jeden?

Jak Cie stać to lemforder, a jak nie to rts - tańsze o połowę i sprawdzone.

Jakie tarcze założyłeś? Chyba ktoś Cie nieźle w konia robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze może nie mają znaczenia bardziej nie wiadomo jak wyglądał montaż tych tarcz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze bodajże trw. No to bicie mnie irytuje. Pojawia się szczególnie przy wyższych prędkościach. Trzepie kabina jak złe. Jak auto postoi, ostygnie to jest chwila spokoju, dopóki go trochę nie rozbujam.
Tarcze maja przejechane jakieś 6 tys km, gdzie usterka pojawiła się już ze 2-3 tys. km temu, a wydałem na zestaw tarcz i klocków na przód prawie tysiąc złotych. Trochę mnie to niepokoi.
Zastanawiałem się nad zawieszeniem Meyle HD, bo dużo na oj temat znaleźć nie mogę a szczerze mówiąc nie chce się pakować w duże koszty. Na Lemfordera raczej kwitu nie mam. A tez słyszałem ze się popsuła marka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...