Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doradztwo w sprawie fotela kierowcy - airbag itp ;)


pyrlandia93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Audi A4 B8 Sedan ze zwykłymi fotelami - materiał oraz bez elektryki

zakupiłem ostatnio fotele z Audi A5 Cupe S-Line półskóry również ręczne tylko z regulowanymi el.lędźwiami ( z białą nitką, chyba ciężko trafić )

Tylna kanapa jest praktycznie w stanie idealnym i gotowa do założenia ( dokupiłem tylko ten stelaż żeby się składała ponieważ moje były na stałe )

Problem jest z fotelem kierowcy ponieważ ma wystrzeloną poduszkę oraz bardzo wytarty boczek.  FOTKI W GRAFICE

 

PYTANIE CZY MOGĘ PRZEŁOŻYĆ AIRBAG ZE SWOICH STARYCH FOTELI Z A4 ORAZ WASZM ZDANIEM CZY DAĆ GO DO JAKIEGOŚ TAPICERA BY WSTAWIŁ NOWĄ SKÓRE W MIEJSCE TEJ PRZETARTEJ ?

KOLEJNĄ KWESTIĄ JEST TO ŻE W TYCH COUPE NIE MA PASA DLA ŚRODKOWEGO PASAŻERA ;)

MACIE JAKIEŚ DOŚWIADCZENIA, POMYSŁY ? ZA KAZDA RADE WIELKIE DZIĘKI !!! ;)

 

21329617_1605486736168651_1381547954_o.jpg

21362375_1606035712780420_1830494672_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka pasuje, dobry tapicer wszyje Ci nowy element , że różnicy nie zobaczysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez szykuje sie do wymiany foteli. Obecnie mam zwykłe manualne fotele natomiast podgrzewane. Kupilem zestaw s-line(pół - skóra) full elektryka ale nie ma w nich zielonej wtyczki:/ oznacza to ze na 100% nie są podgrzewane? I jesli juz niestety tak jest to wie ktos czy da sie przelozyc maty grzewcze z tych standardowych lub dokupic takie, które beda pasowaly? Dodam ze Rok produkcji auta to 2009 a zestaw s-line jest z 2008.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij plecy( osłona z siatą lub bez) wtedy będziesz miał dostęp do nakrętki mocującej poduszkę .  Z tego co pamiętam nakrętka jest jedna . Uważaj na uchwyty w tylnej osłonie . Nic trudnego :). PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...