Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modem Play - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Pany.

Czy taki internet ma sens?

Chodzi mi o opcję kupna modemu Play internet.

Jak to działa? Tylko się wkłada do gniazda modem a potem doladowuje co jakiś czas?

Nie musi to być koniecznie sieć Play.

Proszę o pomoc a nie docinki bo się poprostu na tym nie znam a wolę być mądrzejszy przed kupnem.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w pobliżu nadajnik i dobry zasięg LTE (szybki net) to warto.

Kumpel zrezygnował z kabla i wziął w Playu, jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Plusa, Play ma syfiasty zasięg. A najlepiej dokup sobie jakiś routerek do niego, to będziesz mógł podłączyć więcej urządzeń i nie będzie Ci nic z kompa wystawać. Będę niedługo sprzedawał router Huawei, bo przechodzę na stacjonarny internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma zasięg to zależy od danego miejsca w którym będzie używał internetu. Może być najlepszy play, orange lub inny.

Kolego musisz sprawdzić zasięg w swojej okolicy. Jeśli zależy Ci na prędkości to tylko LTE z agregacją sieci.

Tylko musisz pamiętać że każdy internet mobilny ma limity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to działa?

wsadzasz tylko modem do USB i już ?

a potem trzeba doładowywać jak telefon na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej trzeba zainstalować jakiś program który obsługuje te połączenie internetowe.

Ale to zwykle odbywa się w taki prosty sposób że na pewno dasz sobie rade.

Jeśli chcesz na doładowania to tak jak telefon, wybierasz sobie taryfę ew. jakieś pakiety żeby było taniej itd jak telefon.

Podaj dokładną lokalizację gdzie chcesz używać tego internetu (może być PW), postaram się sprawdzić jaki masz zasięg.

Edytowane przez YOGI3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, YOGI3000 napisał:

Najczęściej trzeba zainstalować jakiś program który obsługuje te połączenie internetowe.

Ale to zwykle odbywa się w taki prosty sposób że na pewno dasz sobie rade.

Jeśli chcesz na doładowania to tak jak telefon, wybierasz sobie taryfę ew. jakieś pakiety żeby było taniej itd jak telefon.

Podaj dokładną lokalizację gdzie chcesz używać tego internetu (może być PW), postaram się sprawdzić jaki masz zasięg.

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszą ofertę ma teraz T-Mobile. 

http://www.t-mobile.pl/pl/tmobile1-internet-domowy?bannerId=m4730021&rdrct=www.t-mobile.pl/pl/tmobile1-internet-domowy&prtcl=http

Akurat u mnie zasięg Play w pracy jest jednym z najlepszych. Plus ciężko, T-Mobile praktycznie tylko w HSPA. Miałem zmieniać sieć na TM,ale niestety ten zasięg w pracy :(

Ja w tej chwili mam internet bez umowy w Play. Router kupiłem oddzielnie i płace 10zl za 10GB. W każdej chwili można zrezygnować bo umowy nie mam :) Umowa jest tylko gdy bierzesz u nich urządzenie.

https://www.play.pl/oferta/play-internet/elastyczny-internet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam modem oraz tzw stan bez limitu w Play moim zdaniem porażka jeżeli chodzi o naliczanie tzw no limit, a w życiu dają 100G i najlepsze mimo że nikogo nie było w domu to jakimś cudem zjadło 20Giga neta dzwoniąc na infolinie usłyszałem że oni nic nie poradzą na to i że może ktoś podłączył się pod neta, ale kto skoro wszystko odłączone na czas wyjazdu było.Co na tak, to że net ładnie nawet śmiga a do nadajnika matki Play mam 6 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam Play mobilny. Ogólnie nie narzekam, ale nie raz mnie rozłancza i to mnie tylko wkurza. Co gorsze zawsze w najmniej odpowiednim momencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...