Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio a4 b6 gdzie kable ?


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

puść sobie za schowkiem, kolo rurek klimy masz taka zaślepkę, wsadz tam drucik wyjdzie kolo wentylatora, moim zdaniem najszybsza robota, moge wrzucic zdjęcie za godzinke w którym miejcu dokladnie ;)

 

co do kabla, to odpuść temat z typowymi kablami CA, szkoda kasy, kup spawarke 25mm2 wystarczy na 800w-1000w, sam mam tak zrobione i nie mam żadnych spadków, a o kondku nawet nie myślę ;) 

http://allegro.pl/kabel-przewod-spawalniczy-masowy-roboczy-ons-25mm-i6734399495.html

Edytowane przez kubix9417
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o przewodzie do spawania . Link dałem u góry ;) dobry miedziany przewód, Typowe CA to tylko ładna izolacja ;)

Jak to nie problem daj tą fotkę , jutro zamawiam już zarobiony przewód jednak 35mm2 ;) . I bezpiecznik jakiś muszę kupić z 60A?

Może w tygodniu przyjdzie skrzynia już , bo koleś robi mi na wymiar . W cabrio wysokość  skrzyni do 27cm ( winda z dachu ) ale będzie fajny otwór między siedzeniami bass reflex i tak z tyłu tylko 2 miejsca więc będzie się ładnie prezentował w skórze  . Jak już będzie gotowe podzielę się wrażeniami ;)

Mam problem jeszcze z tylnym oparciem kanapy odkręciłem na dole dwie śruby a dalej coś trzyma jakiś drut na środku . W cabrio jest trochę inaczej to wszytko jakoś zrobione . 

Jeszcze myślę o tej śrubie w środku ,przychodzi tu gruby przewód z Aku , jest bezpiecznik 50A wystarczy się wpiąć na oczku 6 i gotowe co myślicie dało by radę ??? Jest to z lewej strony od sprzęgła w lewy róg . 

IMG_20171022_224813.jpg

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cabrio to nie pomogę, zdjęcie wyśle jutro bo kurcze zapomniałem w ogóle o tym jak byłem przy aucie :)
A bezpiecznik mysle że 80 A załóż aby był zapas :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego sprzedawcę ;) 

http://allegro.pl/35mm2-moc-przewod-kabel-zasilajacy-do-wzmacniacza-i6472985057.html#thumb/8

wczoraj zamówiony  przewód przez tel. dziś już  kurier był . Końcówki zaprasowane praską z 6stron przez sprzedawcę , jedna pójdzie do + 2ga do - . 5m na auto 1m na - minus . 

IMG_20171024_235926.jpg

Przewód 35mm2 bardzo elastyczny , myślę że prądu nie braknie ;)

 

 

Kilka fotek może komuś się przyda . 

Ściągamy osłonę Aku, odkręcamy ramię  wycieraczki nasadka 17, IMG_20171024_232449.jpg

za pomocą byle jakiego ściągacza wyciągamy ramię, odkręcamy obudowę ECU- do tej śrubki z tyłu dostałem się małą grzechotką na przedłużce

IMG_20171024_233008.jpg

+ taki mały chwytak do wyciągnięcia śrubki.

IMG_20171024_232942.jpg

 

Wiertło 12 - otwór pod małym kątem żeby w razie czego woda nie szła , włożyłem trochę taśmy  i żeby te wióry nie wpadły do puszki , dodatkowo silikon na końcu do uszczelnienia wejścia przewodu   .

IMG_20171024_232820.jpg

IMG_20171025_000613.jpg

 schodzimy przewodem w dół lewy górny róg, odrazu odpinamy boczek i tunel progu bez problemu wchodzi w gąbkę , nic nie odstaje mimo że to 35mm2.

IMG_20171024_232851.jpg

IMG_20171024_235435.jpg

IMG_20171024_232521.jpg

IMG_20171024_232621.jpg

Jutro przechodzę pod kanapą z tyłu i

do bagażnika . Jeszcze nie wiem jak bo w cabrio tył jest jakoś zabudowany za siedzeniem ale gdzieś go tam wcisne ;)  

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...