Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

WItam :) jestem wlasnei po wymianie plynu wspomagania :) koreczek ziolny z koncowka 002000 wymieniony na 004000 :) i jak narazie wszystko ok, zostal jesczze przeklukany caly uklad i zalany siwezy :) wiec smialo mozna wymieniac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :) jestem wlasnei po wymianie plynu wspomagania :) koreczek ziolny z koncowka 002000 wymieniony na 004000 :) i jak narazie wszystko ok, zostal jesczze przeklukany caly uklad i zalany siwezy :) wiec smialo mozna wymieniac :decayed:

W Aso twierdzą że tego płynu się nie wymienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :) jestem wlasnei po wymianie plynu wspomagania :) koreczek ziolny z koncowka 002000 wymieniony na 004000 :) i jak narazie wszystko ok, zostal jesczze przeklukany caly uklad i zalany siwezy :) wiec smialo mozna wymieniac :decayed:

W Aso twierdzą że tego płynu się nie wymienia :)

no ciekawe co by powiedzieli jakby zobaczyli mój prawie czarny płyn i osad na ściankach zbiorniczka :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO zawsze będą twierdzić ze się nie wymienia, po co masz wymieniać, jak to ma sie zepsuć, koszta mają Cię zjeść w konsekwencji pójdziesz i kupisz nowe auto. Serwis ma zarabiać na nowej pompie, bądź na całej przekładni, z samej wymiany płynu się nie utrzymają dlatego nie zalecają. Chcesz jeździć to zmieniaj i nie pytaj, tak samo jest z olejem w skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO zawsze będą twierdzić ze się nie wymienia, po co masz wymieniać, jak to ma sie zepsuć, koszta mają Cię zjeść w konsekwencji pójdziesz i kupisz nowe auto. Serwis ma zarabiać na nowej pompie, bądź na całej przekładni, z samej wymiany płynu się nie utrzymają dlatego nie zalecają. Chcesz jeździć to zmieniaj i nie pytaj, tak samo jest z olejem w skrzyni biegów.

Święta Prawda

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak psiza koledzy :) wiadomo z czasaem wszystko traci swoje wartosci. wymienilem plyn w skrzyni i wspomagania i nic sie nie dzieje :) pozdr:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i jak doznania z g 004000 m2, jakieś problemy występują ?? pojawiły sie jakieś wycieki ?? Po przeczytaniu całego tego wątku i innych podobnych zgłupiałem już całkiem. Kupiłem już ori g 004 000 m2 w aso i miałem wymieniać :decayed: Może ktoś sie wypowie kto zmienił i już troche smiga choć ma napisane g002000 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam juz 3 rok na syntetyku choc mam nur mineral napis. Wszystko ok - olej trzyma kolor i konsystencje.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź, ktoś inny miał jakieś problemy??? :decayed:

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 18:34 ----------

Z tego wynika że nie :decayed: to dobrze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na Febi syntetycznym drugi rok i OK. Zresztą w Febi oba zielone to musi być OK.

Chociaż następny będzie LHM cytryny z ciekawości. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr**... kupilem wczoraj plyn do wspomagania w serwisie ( ori G004000M2 ) chcialem sie zabrac dzisiaj za wymiane z moim mechaniorem, patrze a na korku jak byk napisane mineral G002000. no to mechanior wyciagnal dwie butelki febi jeden 06161 syntetyk i drugi 06162 mineralny. mowil ze do tej pompy wspomagania co mam producent zaleca tylko mineralny. zrezygnowalem z wymiany i w poniedzialek jade po febi 6162. teraz sam nie wiem co o tym myslec... co polecacie zalac? ori syntetyk czy febi mineralny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w ASO dali Ci dobry płyn :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

G004000M2 zastapił G002000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie i jestes w bledzie, mialem w rece dzisiaj dwie butelki febi jeden 6161 i drugi 6162 jeden napisane jak byk syntetyk drugi mineralny. pytam bo sam zdebialem, gdybym nie mial ich w reku nie pytal bym tutaj

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

syntetyk - OLEJ DO WSPOMAGANIA SYNTETYK ZIELONY FEBI 06161 ! (3794876669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mineralny - FEBI PŁYN DO WSPOMAGANIA VW SKODA AUDI SEAT 06162 (3808620589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to piszesz o ori czy o za***nym Febi ?

bo juz nie qumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...