Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co wy chcecie od markowych. ja jak kupiłem moja niunie kopiłem w niemczech w baumarkcie najzwyklejsze bosch-ki za 6 euro i przez półtora roku sprawowały się :thumbup: jedynie co to właśnie spojlera im brakowało i wyższych prędkościach lewa nie zbierała dobrze. ale w deszczy i tak nie powinno sie "szalec" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Valeo sa dosyc dobre i tanie 30pln za 2 sztuki! tylko wlasnie bez spojlera przy 160km/h nie chca zbierac ale to chyba wszystkie bez lotki nie zbieraja przy takich predkosciach. jak dla mnie Valeo sa dosyc dobre i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wynieniac same gumki :)

a może coś takiego http://moto.allegro.pl/item253995788_plaskie_wycieraczki_v_cap_audi_a4_a6.html

może ktoś takowe juz zakupił i cos napisze jak sie sprawuja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wynieniac same gumki :)

a może coś takiego http://moto.allegro.pl/item253995788_plaskie_wycieraczki_v_cap_audi_a4_a6.html

może ktoś takowe juz zakupił i cos napisze jak sie sprawuja :mysli:

Pop pierwsze nie będą do Ciebie pasować (zaczepy)

Po drugie - już kiedyś o tym pisałem, że porysowały mi szybę

Wymiana samych gumek??? :shocked:

No, weź przestań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie kupić tanie i w miarę niezłe wycieraczki to polecam KAGER'a tylko nie w kartonowym pudełku , a w plastikowym blistrze. Ja sam mam w A4 płaskie Bosche i jestem zadowolony, ale KAGERY mam założone w kilku autach i są ok. Dla KAGER'a robią wycieraczki dwie fabryki i te które sprzedają w blistrach są dobre, tych w papierowym kartonie nie polecam :> . Dostępne w hurtowniach FOTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wycieraczki tego typu http://moto.allegro.pl/item253995788_...kie_wycieraczki_v_cap_audi_a4_a6.html tylko innej firmy w REAL-u, i musze stwierdzić że montarz super wode zbierają jeszcze lepiej (bez smug, ale sprawdzałem tylko na spryskiwaczu), ale ... Wycieraczka od strony pasażera skacze. Dziś spróbuje ustawić ramie i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdro. Szuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupiłem takie, tylko ze z harta. i tak prawa sprawuje sie świetnie natomiast lewa jak wraca nie zbiera wody z powierzchni szerokości może 5 cm na wysokości mocowania. ale to jest jakaś lipna seria i nie tylko u mnie tak jes. jutro jadę je oddać i wszystkie wracają do producenta. jak wymienię powiem jak sie sprawują nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam W tamtym tygodniu tez nosilem sie z zamiarem wymiany wycieraczek i podczas zakupow w tesco zaryzykowalem Wydałem całe 6,99zl na 2 nowe wycieraczki Efekt: radosc na twarzy i w portfelu Wycieraczki pieknie usuwaja wode i cicho pracuja Polecam a stare valeo tez mi przeskakiwaly i skrzypiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

Troche musze Was przywołać do porządku, bo zaczyna się coraz większe pieprzenie w tym wątku.

Przypominam - wątek dotyczy patentów na skrzypiące, skrobiące, przeskakujace nowe wycieraczki.

Wątek nie obejmuje:

- konkursu piękności swoich wycieraczek

- opowiadania czy kochacie swoje wycieraczki

- ofert wycieraczek na Allego (tym bardziej, ze zaraz wygasną i nic nie będzie widać)

- itd

Trzymajmy porządek. Chcecie, zeby były poruszone jakieś inne tematy, zakładać mi nowe wątki i trzymać się tematu.

Tutaj robi się coraz większy burdel, jak ktos będzie potrzebował pomocy to nie bedzie się mógł połapać jak go rozwiązać, bo znaczna część z Was opisuje, że wogóle ma wycieraczki (wiem, ze trochę przejaskrawiam)

ra-v. No, po prostu szczena mi opadła, jak Twojego posta przeczytałem. Świetnie, że trafiłeś dobre wycieraczki za 7 zyla. Jeśli już chciałeś cos wnieść do dyskusji pomocnego to przynalmniej napisałbyś jakie to wycieraczki i gdzie je kupiłeś :rant: Może ktos by skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To banalne co teraz napiszę ale... umyłem szybę na stacji benzynowej tą wodą co stoi obok dystrybutora... i wiecie że przestało piszczeć? Nie wiem o co chodzi, bo przecież nie raz myłem szybę pod domem i to na różne sposoby. A może to poniekąd klucz - że szyba nie może być za czysta w sensie za bardzo pozbawiona tłuszczu.

A co do wycieraczek Tesco, fakt, przydało by się więcej info co do producenta.

Linki allegro sądzę wogóle nie mają na naszym Forum sensu istnienia, gdyż po 14 dniach wędrują do archiwum i nikt nigdy nie ujrzy ich spowrotem. Cenniejsze było by opisanie marki i typu.

Walczmy dalej z tą szybą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny uzytkowniku wit.s: Otóż moją radą na przeskakujące markowe wycieraczki była wymiana ich na tani odpowiednik z supermarketu np. TESCO Marka akurat nie była istotna bo kosztowały 7zł wiec nawet jesli byłyby najgorszej jakości to bez żalu mozna wyrzucić je w kosz po kilku dniach I nie pisz mi tu proszę o opadającej szczęcę bo widze ze jestes jakims narwanym gościem, który zaduzo nie mysli zanim cos napisze Pozdrawiam

warnwarn.gifDla ostudzenia emocji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes jakims narwanym gościem, który zaduzo nie mysli zanim cos napisze

No, to teraz myślałem od 24-tego :D

gdzie je kupiłeś :rant:

Moje niedopatrzenie :hi:

Marka akurat nie była istotna

Marka jest akurat za***iście istotna, bo może ja (a od dawna mam ogromne problemy żeby dobrać dobre wycieraczki), freon, albo inny z forumowiczów też chciałby sobie kupić taniutkie, dobrze zbierające wycieraki (a z tego co pamietam, w Tesco w jest parę rodzajów tanich wycieraczek). Bo czyż dobrze zrozumiałem, że Twoją intencją było nie tylko pochwalić się Twoją zdobyczą, ale równiez podzielenie się swoimi doświadczeniami? Jednocześnie, jeśli nie pamiętasz marki - wystarczyło o tym napisać, a nie unosić się i pisać nic nie wnoszące w tym wątku posty.

Prawdę mówiąc, oba nasze (Twój poprzedni i mój obecny) posty są tutaj zupełnie bezsensowne. Poczułeś się urażony tym co napisałem, trzebabyło pisać PW lub odezwać się w bardziej ogólnym wątku (np warszawskim, gdzie czasem się odzywam), wyjaśnilibyśmy na spokojnie wszystko, bo w mojej intencji nie było chęci zrobienia urazy.

Moim zdaniem, Modowie zrobiliby temu wątkowi uprzejmość, jakby się zlitowali i wyrzucili w kosmos 2 ostatnie posty (tzn mój i poprzedzający go ra-v'a) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ra-v, Najpierw porównaj dorobek swój oraz witka na tym forum. Następnie radzę przeprosić i mocno zastanowić się zanim napiszesz coś takiego następnym razem.

Poza tym pamiętaj, że konstruktywna krytyka polega na wymianie rzeczowych argumentów dotyczących tematu dyskusji a nie atakowaniu drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, nie uważam, żeby akurat Twój post był bez sensu.

Sam jak przejrzałem ten wątek to parę postów pominąłem, bo zaczynali ludzie bzdety pisać zupełnie tu niepotrzebne.

Nie bronię tutaj Ciebie akurat, ale patrzę na to obiektywnie.

Ra-v napisał, że jesteś narwany, ale ja po tym jego poście tą cechę przypisałbym właśnie jemu.

Pozwolę sobie na małe OT:

niedługo trzeba rozegrać konkurs na osobę z forum, która dostała ostrzeżenie z jak najmniejszą liczbą postów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, reasumując - bez nerwów, jesteśmy tu razem, jednoczy nas :audi: i pewnie i tak kiedyś się miniemy na ulicy...

Mój Tesco wybór to Alca Germany - Special Graphit (www.alcamobil.de). Importer to Seven Polska (www.sevenpolska.com).

Cena: 8.99 PLN / szt

Zbierają w miarę dobrze, choć pewnie nadal będę szukał ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jeździłem na MOTGUMach - super wycieraczki - tylko już nie mam do nich dostępu, a i teraz nie mają tego co potrzebuję.

Teraz w :a4fan: mam inne mocowania i muszę zamocować albo ORI albo VALEO, które robi wycieraczki pod ORI mocowania.

VALEO naprawdę robi fajne wycieraczki.

Jeżeli masz zwykłe mocowania to masz spory wybór - z tych najtańszych jedyne słuszne to MOTGUM (tam jest około 10 zł/szt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...