Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak czytać katalog


andrew01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy mógłbym prosić o wytłumaczenie jak czytać poniższe zapisy?

1) 8E2907355        obudowa sterownikow, F >> 8E-2-282 303    
2) 8E2907355A        obudowa sterownikow, F 8E-2-282 304>> 8E-2-400 000    kzp    
3) 8E2907355C        obudowa sterownikow,

Czy dobrze rozumiem, że 1) stosowano do numeru 8E-2-282 303 , 2) od 8E-2-282 304 do 8E-2-400 000, a 3) powyżej?

czy bardziej to, że w między czasie ta część była modyfikowana i teraz do każdego numeru VIN i tak trzeba szukać numeru z pozycji 3) ?

Pozdrawiam
Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZP- kierownica z prawej. KZL analogicznie.

 

Różne obudowy montowano w zależności od tego jaki masz VIN: 8E...  Więc masz rację :) 

 

Z końcówką C jest prawdopodobnie najnowsza i zamiennik powyższych, ale niech ktoś się jeszcze wypowie,

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to są wszystko zamienniki, czyli najnowszy pasuje wstecz to w katalogu jest jeszcze numer 8E2907355D, montowany od 2005 roku. I gdybym kupował to mam rozumieć, że w ASO właśnie taki mi sprzedadzą? Wątpliwości z tymi numerami wzięły mi się stąd, że np. jak wymieniałem moduł komfortu, to ostatnie litery miały wpływ na rodzaj funkcji jakie MK posiada.

Pozdrawiam
Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiesz w ASO jaki masz VIN dobiorą Tobie pasującą część. Mailowo możesz nawet pisać do działu z częściami, chętnie podpowiadają. 

 

Części mogą się różnic, ale nie muszą.  Np poprawili mocowanie uszczelek, inny materiał itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi z Audi mam, że u mnie wchodzi 8E1 907 355 C (wcześniej wklejałem z wersji angielskiej).

Pozdrawiam
Andrzej

Edytowane przez andrew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andrew01 napisał:

Wątpliwości z tymi numerami wzięły mi się stąd, że np. jak wymieniałem moduł komfortu, to ostatnie litery miały wpływ na rodzaj funkcji jakie MK posiada.

Bo MK różnią się właśnie ostatnimi literami i to ma znaczny wpływ.  W przypadku obudowy kiedy nie ma to znaczenia a końcówka numeru zależy od lat produkcji -------------    ?

    

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeśli w komentarzu nie ma dodatkowo opisanych opcji/funkcji (które dostępne są np. przy MK) to należy brać ten numer z najwyższą literką na końcu, a przedziały numerów VIN są tylko podane informacyjnie?

Wiem, że jestem upierdliwy :) ale chciałbym to w końcu dokładnie zrozumieć.

Pozdrawiam
Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...