Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie foteli


Aligatorek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przestały grzać mi fotele przednie w mojej b7,zrobiłem diagnozę klimatronika i błąd czujnika temperatury G59 fotela,Strona kierowcy. I teraz pytanie czy przez ten błąd mogą nie grzać fotele ? gdzie się znajduje ten czujnik,zima się zbliża to przydało by się ciepełko w cztery literki :))

Pozdrawiam Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na logikę jak ma kontrolować temperaturę fotela to powinien być w macie grzewczej i raczej w siedzisku niż oparciu  :P:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 pod fotelem masz zieloną wtyczkę a w niej 4 przewody. Dwa z nich idą do czujnika temp w fotelu. Zmierz miernikiem czy są przejścia (czy jest pomiar rezystancji) o ile dobrze pamiętam na cieńszych przewodach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ale można porównać z drugim fotelem. Podejrzewam że to wina.tego g59  prawdopodobnie niema przejścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle,że drugi ledwo co grzeje :D ten G59 jest przy macie ? czyli by trzeba było kupić nową matę ?

 

 

Edytowane przez Aligatorek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. No chyba ze masz duzo kasy to mozesz. Mozna go wymienic to tylko mala pastylka. Miesci sie w macie siedziska blisko oparcia na srodku. Trzeba siedzisko pruc od tylu. I mozna podzialac jak chcesz samemu to lutowac bo mam foty z roboty bo umnie mata przerwana byla to tez rozbieralem...

A mierz przejscie... Najlepiej na poczatek miernikiem ustawionym na gong... Bo przejscie zalezy od temp zawnetrznej i wyniki moga byc rozneale tez opis jest w temacie co i ile. Aaaa dalej to i moze byc tak ze pastylka po prostu Ci zwiera tez byl o tym w temacie ze przewody za mocno odizolowane byly...

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2017 o 18:23, Aligatorek96 napisał:

Witam,przestały grzać mi fotele przednie w mojej b7,zrobiłem diagnozę klimatronika i błąd czujnika temperatury G59 fotela,Strona kierowcy. I teraz pytanie czy przez ten błąd mogą nie grzać fotele ? gdzie się znajduje ten czujnik,zima się zbliża to przydało by się ciepełko w cztery literki :))

Pozdrawiam Dawid.

Poczytaj ten temat i wszystkiego się dowiesz

https://a4-klub.pl/topic/296139-nie-działa-ogrzewanie-fotela/

 

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...