Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup nowej navi (nie ori)-na co zwracać uwagę?


Rekomendowane odpowiedzi

TomTom ma wlasnie beznadziejne pokrycie polski,lepiej wypada tu napewno Autopilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej "palm" do tego Automapa XL (jezeli idzie o naszą wspaniałą RP) odradzam MaPMape jest poprostu do du.... .

Ja mam MIO 660 (chyba 660 musze sprawdzić) jest ok, chodzi bez anteny (no poza wbudowaną). :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom ma wlasnie beznadziejne pokrycie polski,lepiej wypada tu napewno Autopilot.

jak narazie jestem zadowolony , po lasach jeszcze nie latałem i niewiem czy widzi lesne drogi :question::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom ma wlasnie beznadziejne pokrycie polski,lepiej wypada tu napewno Autopilot.

jak narazie jestem zadowolony , po lasach jeszcze nie latałem i niewiem czy widzi lesne drogi :question::rotfl:

Panowie ale nie o lasy tutaj chodzi, np. Male miasto Dębica, 50 tys mieszkacow, zadna navi nie ma pokrycia duzego na najnowszym tomtomie jest 10 ulic (poprawa bo w roku 2006 rybo az 3 ulice)

a Automapa czy autopilot ma pokrycie w 95% w przypadku mojej miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom ma wlasnie beznadziejne pokrycie polski,lepiej wypada tu napewno Autopilot.

jak narazie jestem zadowolony , po lasach jeszcze nie latałem i niewiem czy widzi lesne drogi :question::rotfl:

Panowie ale nie o lasy tutaj chodzi, np. Male miasto Dębica, 50 tys mieszkacow, zadna navi nie ma pokrycia duzego na najnowszym tomtomie jest 10 ulic (poprawa bo w roku 2006 rybo az 3 ulice)

a Automapa czy autopilot ma pokrycie w 95%

nieunoś sie opisałem to co widze na swojej navi i jak narazie mnie nie zawiodła i to wszystko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Acera n35 i napisze tak...

jesli chodzi o Polske rodzime mapki sa the best ;) polecam AutoMapa XL (mam 3.9.7)... bezkonkurencyjna w porownaniu do TomTom 6 czy iGo 2006.

I jeszcze jedna wada TomTom'a jest strasznie powolny, lepiej i przyjemniej sprawuje sie iGo jesli chodzi o europe, niestety jest troszke mniej dokladny ;)

A co do palmtopa acer n35 radzi sobie... mimo,ze brak mu troche do najnowszych modeli.

Pozatym trzeba zwracac uwage na szybkosc samego palmka jak i karty ;P uwazajcie na te super tanie 2GB i wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym trzeba zwracac uwage na szybkosc samego palmka jak i karty ;P uwazajcie na te super tanie 2GB i wieksze.

no właśnie, też słyszałem o tym i że niektóre mapy czasem potrafią strasznie długo przeliczać trasy.

Jaki proc, pamięć daje mozliwość dobrej pracy palma jeśli chodzi o wykorzystanie jako nawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma 266Mhz 64RAM'u i to w zupelnosci wystarcza do AutoMapy i iGo... bo radzi sobie szybko z przeliczaniem.

Z TomTom jest znacznie gorzej... jest zbyt ociezaly... . Jesli jest dobra karta pamieci i kodeki z ogladaniem filmow nie ma problemow ;].

Antena wewnetrzna jest wystarczajaca... chociaz w miastach(duuzych), lub w budynkach czasem dlugo moze szukac syngalu... . Wiec mozna sie zaopatrzyc w antene zewnetrzna za jakies 50 zl okolo. Na allegro jest duzo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma 266Mhz 64RAM'u i to w zupelnosci wystarcza do AutoMapy i iGo... bo radzi sobie szybko z przeliczaniem.

Z TomTom jest znacznie gorzej... jest zbyt ociezaly... . Jesli jest dobra karta pamieci i kodeki z ogladaniem filmow nie ma problemow ;].

Antena wewnetrzna jest wystarczajaca... chociaz w miastach(duuzych), lub w budynkach czasem dlugo moze szukac syngalu... . Wiec mozna sie zaopatrzyc w antene zewnetrzna za jakies 50 zl okolo. Na allegro jest duzo tego.

w pomieszczeniach faktycznie jest do bani ale w bryczce przy szybie jest ok, jeszcze na trasie nie udało mi sie stracić sygnału :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...