Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki parownik do 1.8T po programie


Kowal11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam A4 z silnikiem AEB na razie seryjny. Samochód kupiłem już z instalacją lpg, niestety bardzo słabą. Wymieniłem już wtryskiwacze na Hany gold, lecz parownik mam do 120km Tomasetto AT09.

W związku z tym że chce zrobić program czyli mieć te okolice 200km, mam pytanie. Jaki parownik wyrobi się do tych 200km? Osobiście celuje w KME Silvera S6 217km. Kumpel ma w TT chyba zwykłego silvera i ładnie trzyma ciśnienie przy 180km.

Chyba że macie jakieś inne propozycje? Przewód gazowy mam fi6 bodajże. Za pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver nie obrobi nawet 190km o 200 zapomnij, u mnie w volvo przy 170 klekał. Do wolnossaka może być, do turbo już nie. Acr czerwony, Gold Gt jeszcze lepszy oba sobie poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko drogi kolego weź pod uwagę, że po tym chipie to sam reduktor ci nic nie da.

Jak założysz Golda, to będziesz musiał też zmienić całą miedź od zbiornika do reduktora z 6mm na 8mm  i nie wiem czy czasem też wielozawór w zbiorniku nie musi być wtedy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOLD to szmelc, pisałem o GT. Myślę że juz ma 8mm. Wielozawór wystarczy Super, elektrozawór na 8 jest w komplecie z reduktorem, jak wtryski ogarną to więcej nic nie potrzeba, no można zrobić kompensację, chociaż to aż takiego znaczenia nie ma, ale tez nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...