Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Którego producenta części wybrać


GreenGreen

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim

Jakiś czas temu pytałem w dziale mojego silnika jaki rozrząd wybrać i niestety nie otrzymałem odpowiedzi co w sumie mnie nie zdziwiło gdyż auto i silnik już stary więc mało popularny wobec czego mało osób tam zagląda. Jednak w sumie mimo, iż pytałem o zestaw do swojego silnika to przecież temat dotyczy nas wszystkich, a mianowicie: którego producenta wybrać ? Ja np jestem zwolnenikiem kupowania zestawów od jednego producenta a nie rolka od tego czy pasek od tamtego. Trochę opini już czytałem jadnak więszość z nich jest starsza niż moje dzieci a jak wiadomo czasy i ekonomia się zmieniają wobec czego podejście do jakości i kontroli jakości również się zmiania.

Osobiście mam dostęp do zestawów firm: Airtex, Febi, Dolz, Dayco, Gates, Graf, Ina, Contitech, Ruville, Skf, Hepu,  i powiem, że od tej ilości już kociokwiku dostaję. A że temat dotyzy nas wszystkich bez względu na markę, model czy silnik to pytam Was drodzy klubowicze jakiego producenta byście wybrali, jakiego polecacie, z jakim mieliście doświadczenie i jakiego odradzacie oraz dlaczego ?

Myślę, że pomoże to dużej części z nas, która nie ma ochoty zdawać się na mechanika i jego opinię, a dokonać wyboru świadomie.

Z góry dziękuję za owocną dyskusję.

Pozdrawiam

Edytowane przez GreenGreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montuje rozrzad skf. łożyska fag lub skf. klocki bosch. paski klinowe wieloklinowe bosch. swiece ngk.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie od X czasu i przy 3 różnych audi zakładałem rozrząd kompletny Ina - nigdy nie narzekałem

Łożyska jak przedmówca SKF

Klocki,  tarcze -  ATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...