Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odstajaca lampa przednia


djtaso

Rekomendowane odpowiedzi

Witammam taki problem. Odstaje mi od blotnika przednia lampa. Jak zuwazylem nie mam przy niej takiego plasticzku co wchodzi w  blotnik. Mieliscie podobny problem? Moze jakis pomysl jak to ogarnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jakąś fotkę będzie łatwiej, nie kojarzę tam plastiku , tam wokół lampy jest uszczelka i to ona jest między lampą a błotnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo go nie widac nazdjeciu. Taki maly przezroczysty. Jak wkladasz lampe to od strony blotnika masz na lampie taki odtsajacy przezroczysty kwadrat ktory wchodzi w wyciecie  wblotniku i powoduje ze lampa nie odstaje od blotnika

lampa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Ci tą lampą odstaje to nie jest wina tego plastiku , źle coś jest ustawiona , pod lampą jest ślizg który ją ustawia , może on coś jest źle ustawiony, ten plasticzek trzyma uszczelkę wokół lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dzwonek i tyle. U mnie też lekko odstawalo. Lakiernik wymieniał mi błotnik i już nic nie odstaje.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonka nie bylo  jest ok wszystko dokrecone prawidlowo i nie da sie ustawic lampy zeby nie odstawala. Juz probowalem na 100sposobow i wlasnie bez tego plasticzka lipa. I wlasnie. W drogiej on jest i super spasowane a w tamtej jest ulamany i d*pa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej było by włożyć od kogoś sprawną lampę ,ale na 99% nic to nie da ,lampę wsuwasz na ślizg i przykręcasz 4 śrubami ,nić więcej jej nie trzyma,ślizg jest mocowany na 2 śruby ,jak je poluzujesz możesz wyregulować lampę,zrób jeszcze fotę przodu auta ,będzie widzać jak jest spasowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobilem wlasnie dzis. Kumpel podjechal tez ma bixa i ma. Ten plastik i... Nic nie odstaje. Wiec wina plasticzka i na odwrot u niego moja tez odstaje. Jutro cos pomysle zeby tak przykleic zeby nie odstawalo. Moze cos wymysle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos dokleilem na kleju kawalek palstiku przwzroczystego i schnie zobaczymy czy nie odpadnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...