Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 2000 Avant Subwoofer + wzmak


ArcziA418T

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę poprawić niskie tony w mojej niuni, 2000r. avant. Gdyż nagłośnienie seria nokia działa pod radiem alpine cde 170rr godnie czysto ale jak zwiększę bassu to głośniczki siadają ... Jaką skrzynkę i wzmacniacz poleci ktoś? Koszt jaki chciałbym przeznaczyć to ok. 500/700zł, jeżeli miało by być coś grubszego to poczekam i odłożę kaski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chcę poprawić niskie tony w mojej niuni, 2000r. avant. Gdyż nagłośnienie seria nokia działa pod radiem alpine cde 170rr godnie czysto ale jak zwiększę bassu to głośniczki siadają ... Jaką skrzynkę i wzmacniacz poleci ktoś? Koszt jaki chciałbym przeznaczyć to ok. 500/700zł, jeżeli miało by być coś grubszego to poczekam i odłożę kaski [emoji4]
U mnie nie grają tylne i skrzynia.. Masz jakąś przejściówkę?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, razor91 napisał:

U mnie nie grają tylne i skrzynia.. Masz jakąś przejściówkę?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Słuchaj, nwm ... Z tego co wiem jest tak że przednie moc mają z radia 4x50 (2x 13stki i 2 satelitki) a tylne i subwoofer ciągną moc z tego wzmacniacza który jest schowany w miejscu gdzie jest sub i zmieniarka (w moim przypadku odłączona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nwm ... Z tego co wiem jest tak że przednie moc mają z radia 4x50 (2x 13stki i 2 satelitki) a tylne i subwoofer ciągną moc z tego wzmacniacza który jest schowany w miejscu gdzie jest sub i zmieniarka (w moim przypadku odłączona)
Tylko czy masz coś między radiem a wiązką, gdzieś mi migło że trzeba coś, co wysyła sygnał do suba i głośników

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, razor91 napisał:

Tylko czy masz coś między radiem a wiązką, gdzieś mi migło że trzeba coś, co wysyła sygnał do suba i głośników

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz co z tego co mi się wydaje jest tam przejściówka ..... zrobiona pod kostki od radia, bo jak masz fabrykę to nie podłączysz normalnie nowego innego. Ale mogę się mylić ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie przejście mam, przód gra tyl nic [emoji853]

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...