Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wgniecenie w masce - Łódź


ziomas

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

czy ktoś miał albo ma doświadczenie w naprawie tego typu uszkodzeń i ma ewentualnie namiar na dobrego blacharza w Łodzi który by sobie z takim czymś poradził? 

Lekko wgnieciona maska. Idealnie było by to wgniecenie czymś "wyssać" podciśnieniowo - żeby nie klepać młotkiem i nie zerwać ocynku i kłaść szpachli.

Marcin.

 

 

21935378_10214943014397003_1084396475_n.jpg

21919561_10214945408456853_1468543196_n.jpg

21935286_10214945408976866_1407665247_n.jpg

Edytowane przez ziomas
zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj speca od wgniotek możliwe że wyciągnie i zrobi Ci to za kilkadziesiąt zł...

 

Blacharz to będzie chciał szpachle i lakier kłąść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ori lakier na masce to duże prawdopodobieństwo, że nie pęknie przy wyciąganiu. Szukaj speca od wyciągania wgnieceń bez lakierowania. Na błotniku miałem z 5 razy taką wgniotę jakby po kopniaku i co prawda kosztowało to 250 zł ale wszystko odbyło się bez lakierowania, szpachlowania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z jednym specem od wyciągania takich wgniotek i stwierdził na podstawie zdjęć że raczej nie ma szansy na wyciągnięcie tego bez szpachli. Wg niego lakier popęka gdyż już w tym momencie w jednym miejscu się skruszył ;( Jak ja na to patrzę to wg mnie powinno to się udać ... 

Jeszcze mam jedną firmę na celowniku - zobaczę co oni powiedzą. Tak czy siak nie wiem za bardzo u kogo takie coś w Łodzi jeszcze można zrobić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...