Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?


Damjan

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie odnośnie czarnej wstawki w tylnym zderzaku s line. Kiedyś wyczytałem, że jest to doklejane do nowego zderzaka ale jak sytuacja ma się w zderzaku używanym. Jak jest trochę podniszczona to się ją lakieruje czy odrywa i wymienia? Poniżej zdjęcie o co mi chodzi

ab5e21ef1b9b0e35gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja starą oderwałem, następnie zderzak okleiłem folią czarny mat :) Prosta robota :decayed: Możesz tez to zedrzeć, obkleić zderzak i te strefę pomalować np. plasti dipem (lakier guma w sprayu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe propozycje;). A jak z tym odrywaniem. Mocno trzyma się ta wstawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny pasek to naklejka można spróbować podgrzać suszarką , powinno łatwiej się odklejać, nie wiem czy jest dostępny w aso oddzielnie , kiedyś ktoś tu napisał że nie , więc zostaje plastidip lub spray w macie np boll do zderzaków ,dobrze się trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podgrzaniu myślałem. Jak będę miał zderzak to zobaczę jak to będzie szło. Znalazłem numer tej naklejki (8E9807800B). Napiszę do ASO i zobaczymy czy sprzedają oddzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: Aż tyle? Ja liczyłem, że może z 5 dyszek będzie to kosztowało.  Jednak przystanę na Waszych propozycjach i pomaluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  po mojemu to kwestia gustu . Jedni malują inni oklejają a jeszcze inni zostawiają jak jest.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo :wink:. Wszystko będzie zależało od tego w jakim stanie uda mi się znaleźć zderzak

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do ASO i cena ponad 100 zł. Sprzedają tylko ze zderzakiem. Zostaje więc opcja "malowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie mi się wydawało że tylko z dokładką to sprzedają, ktoś tu na forum o tym już kiedyś pisał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty ci powiedzieli. Naklejkę możesz spokojnie zamówić ale ... i to wielkie ALE - uznanie temu kto ja prawidłowo przyklei ... trzeba pilnować każdej strony by się róno rozkładała w nakładce - masakra jakaś, odradzam !!! Brędziej zniszczysz ta naklejkę i wtopisz kasę niż to poprawnie zamontujesz. Jak lakiernik będzie ci malował nakładkę powiedz by pomalował to czarnym lakierem z delikatną strukturą - lekko chropowatą ... matowy nie do konca będzie ok, a lakierowanie w piano - czyli z połyskiem to już lepiej - tu już odbiega od ori wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. Do trzech ASO pisałem i w każdym ta sama odpowiedź.  Dzięki za info jak pomalować nakładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...