Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błędne wskazania temperatury zewnętrznej przy jeździe na klimatyzacji


Billings

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy spotkał się ktoś z takim problemem jak w tytule tematu? ? Bez włączonej klimatyzacji temperatura wskazywana na liczniku FIS jest prawidłowa, problem pojawia się gdy włączy się klimatyzację, wówczas  wartości spadają do kilku stopni, np.4. W górę wartości nie skaczą.Czujnik z tego co się orientuje jest przy chłodnicy i wentylatorze co każe mi przypuszczać,że ma to jakiś związek ze sobą. W czym dokładnie może być problem, gdzie go szukać?

Drugie moje pytanie dotyczy podświetlenia licznika.W niektórych miejscach na liczniku podświetlenie albo nie działa,cyfry są przyciemnione. Czy w wersji poliftowej tak samo jak w przedliftowej wymienia się żaróweczki czy jest już to rozwiązane w inny sposób ?

Z góry dziękuję za pomoc.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi,czy jest możliwość, że błędne wskazania temperatury są tylko wynikiem uszkodzonej płyty głównej licznika ? Poprzedni właściciel samochodu walczył z tym licznikiem (a właściwie płytą) bo pokazywał mu głupoty odnośnie temperatury silnika czy poziom paliwa.

Płyta główna była w jakiejś firmie naprawiana, lutowana itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjęcie licznika. Jak masz jaegera to z tymi licznikami wszystko jest możliwe. Sprawdź jeszcze jaką masz temperaturę zewnętrzną w "ukrytym Menu climatronica"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź vagiem czujniki bo jest za zderzakiem, za wentylatorem, w kanale za radiem i w klimatronik chyba. Ja musiałem 2 wymienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...