Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pasjonatów najlepszej marki :) Posiadam A4 B7  S-line  170 kM (marzenie to RS6 C7). Liczę na pomoc z waszej strony i niekończące się konwersację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich zagorzałych fanów marki

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Mam na imię Krzysztof i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich .

Spoiler

Zwracam się z prośbą do użytkowników o informacją o silniku 252 KM 2.0 TFSI. Dotychczas byłem posiadaczem A4 B8 obecnie planuję zakup A6 z wymienionym silnikiem. Nie wiem czy usterki z silnika 2.0 211 KM zostały usunięte ( pobór oleju i odkładanie nagaru) ,trochę się tego boję. Proszę o przedstawienie swoich spostrzeżeń.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę również uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak wiem długo się nie odzywałem bo auto śmiga jak ta lala już ponad 5 lat w moich rękach jednak przyszedł czas na nowszy i młodszy model. Czy ktoś powie dlaczego nie moge skorzystać z opcji sprzedaży auta na forum?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gorciu napisał:

Witam , tak wiem długo się nie odzywałem bo auto śmiga jak ta lala już ponad 5 lat w moich rękach jednak przyszedł czas na nowszy i młodszy model. Czy ktoś powie dlaczego nie moge skorzystać z opcji sprzedaży auta na forum?

pozdrawiam

Bo masz za mało postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie działu Sprzedam auto, wszytko masz napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

original_PowitanieA4.gif

PS. Po 5 latach jak się zarejestrował dopiero przywitanie i się dziwić, że nie czyta regulaminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

witam wszystkich maniaków i zwyczajnych użytkowników samochodów z 4kółkami. Po przygodzie z oplem, chciałbym kontynuować motoryzacyjne życie w waszej społeczności. 

Pozdrawiam Krzysztof  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

 

Szykuję się do kupna a4  b7. W grę wychodzi tylko diesel, na silniki 2.0 dużo ludzi narzeka więc zastanawiam się nad 2.5 albo 2.7 (nie chce napędu quattro więc 3.0 odpada) Możecie napisać mi coś o tych silnikach który lepszy jak wygląda spalanie, jakieś wady tych silników itp.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początek to proponuję poczytać forum, wszystkie informacje, których szukasz, znajdziesz tam bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

OD kilku dni jeździmy a4 b5 1998r Avant z motorkiem 1.8 T . Na pewno pojawi się niedługo kilka zdjęć i opis w odpowiednim dziale.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Spoiler

Nie wiem czy był poruszany już ten temat bo jestem nowy :D Pytanie moje brzmi,  adaptował ktoś kluczyk od A6 C6 do a4 B5? Badz od jakiego kolwiek innego nowszego modelu ? Moj jeden ori sie rozlatuje i myslalem o zmianie na inny nowszy :)

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem tu nowy. Chodź jeżdzę A4 juz 5 rok to na forum pojawiam się dopiero teraz. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...