Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po regeneracji vp44


bistrack1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem polega na tym że,, J399 brak komunikacji z pompa 2 komunikat taki sam " jak sie szczytuje bledy pojawiaja sie te bledy tylko dwa wiecej nic. Po drugie pompa brzeczy gdy jest podpiety aku nawet gdy kluczyk jest wyjety z stacyjki. Trzecia bieda to nie mozna zakodowac immo co jest ? Jakies pomysly ? Ake 180km

Edytowane przez bistrack1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja po regeneracji też opierała się z przyjęciem pinu ale za którymś razem przyjęła i gania już 4 miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem do elektro mechanika bo na wczesniejszych dwoch pompach chodzila do konca ale na jednej z nich nie szlo ustawic kata wtrysku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO u mnie zatarł się słynny tłoczek i ciągle wywalało błąd esp. Oddałem pompę do regeneracji, wymienili wszystko na nowe. Pin pisałem zwykłym vag-comem 311.1 i niebieskim kabelkiem viakena za 30zł. Może pin masz zły albo wcale nowej elektroniki nie dostałeś, a gdzieś czytałem że do tej pompy nie wpiszesz kolejnego pinu,jeżeli stary nie zostanie wykasowany z pompy.

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, majkel_majki napisał:

Sterownik nowy czy rzeźbiony? Jeżeli było robione jak Bozia przykazała to powinieneś to zareklamować.

No ale nudzi mnie ile mozna to ja mysle ze jest blad ze wzgledu na immo czemu tego nie wywala jak regeneruja czy jak sie kupuje nowa ja mysle jedne immo starczy a nie wszedzie na okolo powpychane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GOLI napisał:

NO u mnie zatarł się słynny tłoczek i ciągle wywalało błąd esp. Oddałem pompę do regeneracji, wymienili wszystko na nowe. Pin pisałem zwykłym vag-comem 311.1 i niebieskim kabelkiem viakena za 30zł. Może pn masz zły albo wcale nowej elektroniki nie dostałeś nowej, a gdzieś czytałem że do tej pompy nie wpiszesz kolejnego pinu,jeżeli stary nie zostanie wykasowany z pompy.

Pszyjacielu wszystko jest mozliwe. Anajbardziej boli to ze tyle kasy pompujesz w to i nie dziala tak jestem zadowolony praca silnika i osiagami niektórzy nazekaja na ake ale starczy pilnowac wszystkiego i bedzie smigac. Czekam jutro elekto mechanik ma dac znac czy to wina mojej audi z elektronika czy poprostu wina sterownika. Mnie martwi tylko to ze jest brak komunikacjinz sterownikiem pompy wtryskowej j399 ehh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety problemem u ciebie może być właśnie brak komunikacji, bo u mnie tego nie było. Wywalało brak kodu w pompie (czy jakoś tak,nie pamiętam już) ale łączność była. Poczekajmy na elektronika. A gdzie robiłes,i za ile jeśli można wiedzieć?

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GOLI napisał:

Niestety problemem u ciebie może być właśnie brak komunikacji, bo u mnie tego nie było. Wywalało brak kodu w pompie (czy jakoś tak,nie pamiętam już) ale łączność była. Poczekajmy na elektronika. A gdzie robiłes,i za ile jeśli można wiedzieć?

Pszyjacielu koszt ponad 2 tys  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja wyszła 2200, ale nie wiem co z mojej się nadawało bo dostałem inną. No i podobno moja pompa była regenerowana w czechach w bosch-u i faktycznie z wierzchu miała wszystko nowe,elektronikę też,więc u mnie kodowanie poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, GOLI napisał:

No moja wyszła 2200, ale nie wiem co z mojej się nadawało bo dostałem inną. No i podobno moja pompa była regenerowana w czechach w bosch-u i faktycznie z wierzchu miała wszystko nowe,elektronikę też,więc u mnie kodowanie poszło

No widzisz ciesze sie ni ja niestety nie mam takiego szczescia z moja audi ehh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...