Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth + RNS-D


maro_a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam u siebie

RNS 4.2 z wersją oprogramowania 0102, okazało się że autko ma bluetooth rozgłasza mi się Audi UHV 8424 jak próbuję się podłączyć (telefon z androidem 6) ,

pokazuje się na telefonie podłączone, na ekranie pojawia się napis PHONE słychać dźwięk parowania w głośnikach, za po kilku sekundach połączenie zostanie zerwane.

Pytanie czy ktoś z was spotkał się z takim problemem? Jakieś wskazówki gdzie szukać problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem miałem 2 telefony niestety obydwa na androidzie i tak samo się działo.

Dziś spróbowałem 3 telefon (też z androidem Cyanogenmod) i ten telefon działa, znaczy da sie odebrać i rozmawiać muzyki prze bluetooth się nie da słać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyki przez ori bt nie puścisz, a jak działa z 3 telefonem normalnie parowanie i nie zrywa polaczenia, a z poprzednimi dwoma nie, to weź vcdsa i zrób reset sterownikowi BT, często taki zabieg pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MaTeo85 napisał:

muzyki przez ori bt nie puścisz, a jak działa z 3 telefonem normalnie parowanie i nie zrywa polaczenia, a z poprzednimi dwoma nie, to weź vcdsa i zrób reset sterownikowi BT, często taki zabieg pomaga. 

Jakaś podpowiedź jak? Albo przekierowanie do odpowiedniego wątku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://a4-klub.pl/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth/

 

Edytowane przez majkel_majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego maro_a, czy udało Ci się rozwiązać ten problem?

Mam tak samo, moduł bluetooth 8PO 862 335 A, ze starszymi telefonami działa, ze starszymi smartfonami też a już nowe smartfony z andkiem 6 i 7 łączą się i po kilkunastu sekundach rozłączają się. Przeczytałem masę informacji. Niektórzy piszą o rsap, że nowe samsungi, LG itd nie obsługują i trzeba szukać bluetooth bez rsap.

Inni piszą, że można wejść vcdsem i wyłączyć rsap i powinno hulać (niestety nie mam vcdsa)

Kontaktowałem się z hobotserwis.pl lecz niestety mojego modułu nie można usprawnić. Nie powiedziano mi też jaki moduł kupić, żeby działał z nowymi smartfonami albo jaki moduł nadaje się do przeróbki, żeby połączył się z moim telefonem.

Proszę o odpowiedź, jaki moduł kupić, żeby zadziałał z LG K8 2017. Chodzi mi tylko o rozmowy przez głośnomówiący, bez bajerów typu książka tel., historia połączeń itd

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem może, szukajci modułów z młodszych roczników od H w górę i nie powinno być problemów. U mnie jest moduł H, z iphonami se i 6s nie miał problemu, z andkiem 6.0 w lenovo k6 i windowsami phone 8 i 10 też działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...