Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Pruszków, Mazowieckie

Witam serdecznie, od niedawna posiadam drugą A4 B6 i postanowiłem zarejestrować się na forum. Samochodami marki Audi poruszam się już od ponad 7 lat. Było A4 B5 SEDAN, A3 8L, jest A6 C5 AVANT (szuka już nowego właściciela) i są A4 B6 SEDAN i AVANT... Z racji wieku i przebiegu aut, pewnie często będę zaglądał na forum:)

Rafał

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim, jestem nowy na forum, pochodzę ze woj,świętokrzyskiego, od zdania prawka jeżdżę tylko audi :D obecnie a6 2009 3.0tfsi .

12 godzin temu, rafal_i_ napisał:

Pruszków, Mazowieckie

Rafał

Witaj w Klubie :a4fan:. Zachęcamy do zaglądania nie tylko z racji problemów ;)

Zapraszamy również na warszawskie spoty. Info w moim podpisie. Pzdr

Cześć wszystkim.  Nazywam się Łukasz pochodzę z Wyszkowa woj, Mazowieckie. Od 2 miesięcy jestem w posiadaniu A4 B6 AVANT 1.9TDI AVF. Pozdrawiam

22068750_1468977583192993_753639284_o.jpg

Siemanko, witamy w Klubie :a4fan:.

zapraszam na warszawskie spoty. Info w podpisie. Pzdr

Czesc Mam na Imie Marcin chcialbym pozdrowic wszystkich klubowiczow!!

Pochodze z Gdanska chwilowo mieszkam w Niemczech.Posiadam audi s4 b6 rok 2003.

witam jestem Mateusz z Łodzi, ostatnio zakupiłem AUDI A4 2.0 TDI B8 170 KM. Pozdrawiam forumowiczów.  :).

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum . Nazywam się Dominik. Mieszkam w Kamiennej Górze (woj.dolnośląskie) i od 2 miesięcy posiadam AUDI  A4 B6 avant 1.9 tdi AVF (wcześniej również audi a4 b6). Dlatego postanowiłem dołączyć na forum. Audi posiada wsadzone większe turbo od a4 b7 2.0TDI oraz centralny intercooler firmy FMIC oraz mape na 180KM i 390Nm. Auto posiada zewnętrzny oraz wewnętrzny s-line. Chciałbym mimo wszystko lepiej doposażyć autko i utrzymywać w stanie idealnym  mam nadzieję dzięki forum wszystko będzie to możliwe.

Pozdrawiam wszystkich ! :grin:22140477_1723888457683463_591566018_o.jpg

Spoiler

Witam wszystkich.  Moje imie Kamil i pochodze z Sadlinek koło Kwidzyna województwo pomorskie:)  Moje auto to audi a4 b6 Avant  1.8t z 2001r.  Auto mam dopiero 2 tyg.  po trzecim pordzewiałym oplu postawiłem  na coś  lepszego.:) Lubię przy swoim aucie sam wszystko co się da sam robić więc myślę że na forum znajdę wiele ciekawych rzeczy no i ciekawych ludzi.  Pozdrawiam:)

Siema, jestem z Łodzi i śmigam audi a4 b5 1.8 ADR [emoji3] mile widziane jakieś informacje o zlotach w łódzkim itp ;-)