Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z dudnieniem w boczku lub głośniku


RocketBeats

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam problem z prawym boczkiem w samochodzie . Posiadam audi a4 b5 2000r i od dłuższego czasu występuje dudnienie w głośniku albo samych plastikach . Nie wiem co to jest dokładnie . Problem występuje gdy zwiększę głośność albo basy w radiu . Zostawiam filmik do oceny.  Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie mam problem z prawym boczkiem w samochodzie . Posiadam audi a4 b5 2000r i od dłuższego czasu występuje dudnienie w głośniku albo samych plastikach . Nie wiem co to jest dokładnie . Problem występuje gdy zwiększę głośność albo basy w radiu . Zostawiam filmik do oceny.  Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam [emoji4]
 
Słychać tak jakby coś się w środku rozlecialo, może zatrzask, zdjąć i zobaczyć co się tam dzieje [emoji5]

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu . Jeździłem cały czas z tym głośnikiem i nie wymieniałem bo za bardzo nie przeszkadzało . Ostatnio jednak zaczęło się sypać całe nagłośnienie . Ten dudniący głośnik stał się bardzo irytujący . Natomiast tylne głośniki wysiadły . Jedynie co jakiś czas się włączają na chwilkę . Tak jakby coś nie stykało . Nie wiem do końca ale wydają się być sprawne . Do tego mam problem z radiem i jego regulacją głośności  ( to akurat wiem że jest wada fabryczna i można oddać do naprawy ) . Tylko zastanawiają mnie te te tylne głośniki . Ktoś miał podobny przypadek ? Jeżeli tak to proszę o pomoc . Z góry dzięki i pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...