Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T AEB] Pierścienie Uszczelniające


Gifix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Potrzebuje szybkiej pomocy. Muszę zakupić pierścienie uszczelniające do wałków rozrządu oraz wału korbowego. Niestety nie mogę znaleźć wszystkich, ponieważ etka nie pokazuje mi numeru pierścienia za czujnikiem położenia wałka rozrządu. Jedyne co udało mi się znaleźć to, to że do wydechowego wałka rozrządu oraz do wału korbowego może iść pierścień Elring 325.155.

Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gifix napisał:

Witam, 

Potrzebuje szybkiej pomocy. Muszę zakupić pierścienie uszczelniające do wałków rozrządu oraz wału korbowego. Niestety nie mogę znaleźć wszystkich, ponieważ etka nie pokazuje mi numeru pierścienia za czujnikiem położenia wałka rozrządu. Jedyne co udało mi się znaleźć to, to że do wydechowego wałka rozrządu oraz do wału korbowego może iść pierścień Elring 325.155.

Z góry dzięki za pomoc. 

Wydaj mi się że do obu wałków jest ten sam rozmiar. Zamiast Erling dawałem Victor Reinz bo łatwiej go założyć. Nowy jest założony na takiej plastikowej rurce. Zakładasz ją na wałek i zsuwasz pierścień. Poglądowe zdjęcie poniżej:

Znalezione obrazy dla zapytania victor reinz simering wałka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cysiek18 napisał:

Wydaj mi się że do obu wałków jest ten sam rozmiar.

Dzięki za odpowiedź.

Poczytałem, podzwoniłem i dowiedziałem się że na oba wałki jest ten sam rozmiar 32x47x10 a na wał korbowy idzie 35x48x10.

Więc chyba sprawa załatwiona. Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...