Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaśnie samochód


Krzysiek.z951

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Kupilem audi a4 b7 2006 rok z silnikiem 2.0 TDI 140 km oznaczenie silnika BRE, jakiś czas temu została przez pomyłkę wlana benzyna zamiast ropy samochód pojechał ze stacji po jakiś 4 min zgasł i nie chciał odpalić, przez zabudowany bagażnik nie mogłem dojść do pompy paliwa, ani spuścić z baku wężykiem dlatego paliwo przechodziło przez filtr paliwa przy silniku po pozbyciu się w ten sposób paliwa z baku zalany został do pełna ropa i ponownie przepuszczony przez filtr paliwa po czym odpalił za pierwszym razem wydawało się ze wszystko jest okej od jakiegoś czas Podczas jazdy wyskakują kontrolki oleju, esp, hamulca ręcznego oraz świec żarowych po czym samochód gaśnie przy próbie odpalenia nie pojawiają się świece (z tego co wiem to oznacza brak komunikacji komputera z silnikiem) gdy zostanie rozłączony minus od akumulatora i podłączony ponownie pojawiają się świece i samochód odpali bez problemu. Teraz nie wiem czy padł przekaźnik 202 świec żarowych czy 614 pompy paliwa, moze jest tonproblem wynikający z jakiegoś czukjnika. Miał ktoś kiedyś taki problem pomóżcie bo już nie wiem co z tym zrobić mieszkam w Szkocji i ciężko tu o dobrego mechanika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym siebie widział jakis czas temu dotankowalem do mojego bre 60 pb verva po 4km zgasl, zakrecilem ze 2 razy i zatrybilem ze w baku pb☠.  Bak oproznilem z pl 50 literek on plukanka filtra,a o ile pamietam siad nowy. No i po przebytych  100kkm smiga dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...