Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Komunikacji z BT dla RNS-E


pancurp10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych klubowiczów, mam radio RNS-E i BT o nr 8P0 862 335 A, wtyk w kostce BT ma 54 PIN 

Pin 1 Zasilanie stałe pin 2 Masa tak wynika z inf, które znalazłem w sieci, pin 15 Tansmicja po linik K

nie mogę połączyć się z BT VCDS-EM po lini K w aucie jak i na stole, z RNS-E łącze się i na stole jak i w aucie bez problemu,

Tak sobie myślę,  może w BT jest ustawiona trasmisja po CAN? ale wątpie w to.

Druga sprawa problem z wyświetlaniem na FIS inf z radia. licznik w adaptacjach ustawiony prawidłowo, Na wis pokazują się inf w gónej części LCD tylko przy uruchamianiu radia potem LCD gaśnie.

Czy może mi ktoś pomóc, Wtyk mam org ale ucięty z auta i piny dorabiałem sam

Edytowane przez pancurp10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje pod moim postem ale napiszę rozwiązanie, problemu, liczniki przed liftem maja starszego softa, liczniki po lifcie problemu nie mają z Inf na fis z RNS-E po wgraniu innego wsadu Fis z Radia ruszył, przed zmianą wsadu działy tylko komunikaty z telefonu i nawigacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2017 o 00:03, pancurp10 napisał:

Nic się nie dzieje pod moim postem ale napiszę rozwiązanie, problemu, liczniki przed liftem maja starszego softa, liczniki po lifcie problemu nie mają z Inf na fis z RNS-E po wgraniu innego wsadu Fis z Radia ruszył, przed zmianą wsadu działy tylko komunikaty z telefonu i nawigacji 

Kolego, czy udalo Ci sie polaczyc przez K-line? Mam ten sam problem. W aucie nie mam Can-ów a jak podlacze K-line z BT do Rns-e  to nie łaczy wtedy nawet z Rns-e

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero po około 4 próbach, jedna po drugiej, łączy się VCDS z modułem BT, kabel to zwykły KKL na rs232.

A co do info na zegarach, to tylko na zegarach z softem D12 wzwyż. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...