Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

można w ogóle zamontować taki wyświetlacz skoro fabrycznie go nie mam? Wymaga to jakiś specjalnych modyfikacji kompa? Chciałbym żeby pokazywało spalanie itd? Jest to do zrobienia? Jaki koszt?

a i jeszcze jedno, licznik od A6 pasuje do A4? Czy mogę wstawić licznik, który ma dodatkowo, poza temp chłodnicy i poziomem benzyny, tmp oleju doładowania? Będą one działały?

Jestem zielony w tym temacie więc proszę powiedzcie czy jest możliwość wstawienia sobie FIS'a.

taki chyba będzie pasował... .

allegro.pl/item104631403_licznik_zegary_audi_a4_a6_2_8_z_fisem_100_sprawne.html

Parametry na liczniku te same jak mam teraz, czyli obroty do 8 tys i prędkość do 260. Działałby ten FIS u mnie?

aaa no i czy będzie mi wskazywał stan przejechanych kilometrów z mojego samochodu? Czy to jakoś zapisane jest w liczniku z samochodu z którego pochodzi i nie da się nic z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić nowe zegary z FISem i manetke od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych.

Licznik od A6 nie pasuje do A4

Możesz wstawić licznik z dodatkowymi wskaźnikami i jak podlączysz czujniki to będą działały

Stam kilometrów da się ustawić jaki będziesz chciał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

powiedz mi jeszcze prosze czy kupić tą wersję z FIS'em pełnym czy takim 1/2? Mogą być używane zegary czy nowe koniecznie? Tak patrzę na allegro to nie ma kurcze zegarów z FISem do A4... . Wiesz jaki byłby koszt takiego zegara z tą manetką?

Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary z FISem to zegarym z tym dużym wyświetlaczem i takie kupuj.Jak najbardziej mogą być używane.Co do ceny to wszystko zależy od stanu.

:arrow: http://allegro.pl/item104631403_licznik_zegary_audi_a4_a6_2_8_z_fisem_100_sprawne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Licznik od A6 nie pasuje do A4

ten licznik do którego wkleiłeś link jest też do A6, więc jak to jest? Będzie działał?

[ Dodano: 2006-05-17, 10:50 ]

acha i jak to jest z zamontowanie? Zrobią mi to bez problemu w każdym warsztacie? Manetka wejdzie mi bez problemu, jest dla niej miejsce? Koszt takiej manetki nawet nowej myślę, że 100 zł nie powinien przekroczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera faktycznie chyba od A6 jest taki sam jak od A4.

Miejsce na manetke jest , bo to jest ta manetka od wycieraczek , tylko z dodatkowymi przyciskami.W każdym warsztacie to Ci tego nie zrobią , trzeba się troche znać :wink:

Nie wiem jak z ceną manetki , ale do B6 taka nowa manetka kosztuje 350zł :lol: Na ebayu są natomiast po 20euro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

acha, ok wielkie dzięki za info. Kurcze ta manetka może wyjść drożej niż całe zegary :wink:

PS

Jak jest manetka po niemiecku/angielsku :D? Poszukam sobie na ebayu, znajomy ma tam konto to sobie sprowadzę najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest manetka po niemiecku/angielsku :D? .

Schalter :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

a jeszcze jedno pytanie. Podłączę sobie tego FIS'a co nie i co to będzie mi wyświetlało? Spalanie, jakieś błędy itd? Tak jakby był fabrycznie zamontowany? Czy będzie jakiś dosyć okrojony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i jak to jest z zamontowanie? Zrobią mi to bez problemu w każdym warsztacie? .

Jeżeli masz cierpliwość, to poczytaj sobie tutaj:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=6294&postdays=0&postorder=asc&start=0

Opisane jest zakładanie takich zegarów do Audi 80 B4.

Jeżeli masz mniej cierpliwości, to skontaktuj sie bezposrednio z kolegami, którzy to robili (a są z Twoich stron).

Pzdr,

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D

dzieki .... a do A6 jest taka sama ???

mozesz sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D

Cena w ASO 377zl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D

Cena w ASO 377zl :wink:

bede szukal na rynku wtórnym .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...