Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1996] Co można sprawdzić VAG-Comem


danisz_

Rekomendowane odpowiedzi

a co wogóle można sprawdzić VAG-iem w B5? W programie jest całe mnóstwo modułow, natomiast komputer komunikuje się jedynie z garstką. Jak to jest?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 05-03-2007, 17:09 ]

wydzielony z innego tematu, proszę zachowaj porządek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co jest polaczone z kompem :wink:

nie wątpie, ale co tam jest podłączone. U mnie np. jest centralny zamek, el. szyby i dach z domykaniem i takie tam... Natomiast zero połączenia z VAG-iem - czyżby nie było to i owo połączone z ECU? :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zdiagnozować wiele rzeczy w silniku, klimatyzację, system ABS, poduchy, immo, liczniki itp. Możesz odczytać błędy poszczególnych elementów, ale również zakodować nowe funkcje, albo pozmieniać działanie układów.

To co Cię interesuje znajduje się pod tabem Comfort/Conv..

Centralny zamek to [35-Cent. Locks], a domykanie to będzie w [46-Central Conv.]. Dach myśle, że to :

26-Auto Roof

38-Roof Electronics

Co rozumiesz, że nie możesz się podłączyć ? Do silnika możesz ? (01-Engine)

Masz jakieś błędy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Cię interesuje znajduje się pod tabem Comfort/Conv..

Centralny zamek to [35-Cent. Locks], a domykanie to będzie w [46-Central Conv.]. Dach myśle, że to :

26-Auto Roof

38-Roof Electronics

Raczej w 1996 roku może nie być połączenia z tymi modułami. Na pewno nie 38, i raczej nie 26. 46 - prawdopodobnie też nie będzie działało, zostaje 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w 1996 roku może nie być połączenia z tymi modułami

aj ! no to bida. :redface: Otworzyłem po prostu vag-coma i spojrzałem co tam jest :wink:

No racja 35, no i chyba jeszcze [45 - Inter. Monitor] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nawet 35, 45 sprawdzę, jest silnik, ABS, poduszki pow., immobiliser... jeszcze sprawdze wszystko. W 96 ograniczone są te moduły :cry:

No nie narzekaj, bo ja mam z lipca 1997r. swoje autko i łącze się z: 01-Engine (silnik), 03 - ABS, 08-HVAC (Klima), 15-Airbags (poduszki), 17-Instruments (zegary), 25-Immobilizer, 35-Central Lock (zamek centralny). Więc nie ma co narzekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nawet 35, 45 sprawdzę, jest silnik, ABS, poduszki pow., immobiliser... jeszcze sprawdze wszystko. W 96 ograniczone są te moduły :cry:

No i więcej raczej nie znajdzieśż, chyba że masz climatronic jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danisz do czego vag może posłużyć masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6358

Dodatkowo oczywiście jest narzędziem do diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nawet 35, 45 sprawdzę, jest silnik, ABS, poduszki pow., immobiliser... jeszcze sprawdze wszystko. W 96 ograniczone są te moduły :cry:

No nie narzekaj, bo ja mam z lipca 1997r. swoje autko i łącze się z: 01-Engine (silnik), 03 - ABS, 08-HVAC (Klima), 15-Airbags (poduszki), 17-Instruments (zegary), 25-Immobilizer, 35-Central Lock (zamek centralny). Więc nie ma co narzekać...

Mam to wszystko prócz 35. Nie narzekam i tak jest spoko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...