Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy da sie zamknąć klape z pilota i jak


h2o89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie bo mnie to denerwuje klape bagaznika mogę otworzyc przyciskiem na drzwiach przyciskiem na pilocie i przyciskiem na klapie ale zamknac moge tylko wciskajac przycisk w klapie czy jest jakas mozliwosc zmiany jest to dla mnie uciazliwe gdyz przy kontroli na szlabanie musze wysiadac z gory dziekuje za szybkie odpowiedzi

Dodam ze to audi a4 avant 2011 rok nie s line ale jakis indyvidual bo ma nawet ciemna podsufitke

Edytowane przez h2o89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w sumie to noc nie wyczytałem, a mam jeszcze jedną prośbę czy można jakoś zobaczyć czy tego zamykania nie mam oryginalnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, aby koniec czytać i nic nie wyczytać. Tu konkretny post aby sobie sprawdzić:

https://a4-klub.pl/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/?do=findComment&comment=3365632

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wieczorem sprawdzę, bo wciskalem tylko przycisk klapy a nie kombinowalem z przyciskami otwierania i zamykania auta. 

 

A tak nie w temacie jestem nowym uzytkownikiem tej audi czy jest cos co warto o niej wiedzieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2017 o 18:50, h2o89 napisał:

Ok dzięki wieczorem sprawdzę, bo wciskalem tylko przycisk klapy a nie kombinowalem z przyciskami otwierania i zamykania auta. 

 

A tak nie w temacie jestem nowym uzytkownikiem tej audi czy jest cos co warto o niej wiedzieć? 

Miałem przyjemność montować w swojej cały zestaw klapy elektrycznej ale tylko dodatkowy moduł umożliwi otwieranie i zamykanie z pilota oraz zamykanie przyciskiem w drzwiach kierowcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chodzi mi o zamykanie przyciskiem w drzwiach kierowcy jak to zrobic?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, h2o89 napisał:

Najbardziej chodzi mi o zamykanie przyciskiem w drzwiach kierowcy jak to zrobic?? 

Tak jak wyżej kolega chudineze napisał przestudiuj post, który Ci podał. Opierając się na nim kupiłem i zrobiłem wszystko sam. A są dwie możliwości albo dodatkowy moduł o którym już wspomniałem albo ciągniesz kabelek sygnałowy od przycisku w drzwiach do słownika.  A sam przycisk musisz wymienić na taki, który działa  ten sam sposób jak przycisk od opuszczania i zamykania szyby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 18:48, kamilch-1984 napisał:

Tak jak wyżej kolega chudineze napisał przestudiuj post, który Ci podał. Opierając się na nim kupiłem i zrobiłem wszystko sam. A są dwie możliwości albo dodatkowy moduł o którym już wspomniałem albo ciągniesz kabelek sygnałowy od przycisku w drzwiach do słownika.  A sam przycisk musisz wymienić na taki, który działa  ten sam sposób jak przycisk od opuszczania i zamykania szyby. 

Też tak właśnie zrobiłem u siebie.
Pociągnąłem dodatkowy kabelek od lewego silnika zamykania klapy do przycisku otwierania klapy w drzwiach kierowcy oraz po małej przeróbce wewnątrz przycisku ( do wykorzystania pojedynczy do otwierania/zamykania szyby)  otwieranie/zamykanie klapy z przycisku w drzwiach kierowcy działa normalnie. 
Bardzo fajny i przydatny modzik !!! 
Teraz po dwóch "modzikach" mam otwieranie/zamykanie klapy bagażnika z pilota oraz z drzwi kierowcy.

 


aib.JPG

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostepne są moduły zamykania klapy bagażnika z pilota:
"REMOTE REAR LID" umożliwia zamykanie elektrycznej klapy bagażnika za pomocą przycisku otwierania bagażnika na pilocie kluczyka oraz przyciskiem znajdującym się na drzwiach kierowcy.
Moduł dostępny do modeli: AUDI A4 B8 2008-2016, AUDI A6 C6 AVANT 2005-2011, AUDI A8 D3 2002-2010, AUDI Q7 2006-2015, AUDI Q5 2009-2016

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/o1K5/
w przypadku pytań zapraszam do kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...