Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam.Problem z rozrządem w 2.0 alt


Wojtek300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie .. jestem tu nowy i moj problem ktory mnie spotkal w moim alt to taki ze ostatnio wymieniałem rozrząd wraz z napinaczem i łańcuchem zmiennych faz rozrządu po złożeniu wszytkiego wystąpił problem taki ze na desce pojawiła sie kontrolka bład silnika , mechanik podłączył komputer wykasował błąd i było dobrze tylko przez chwile a pod czas jazdy auto zrobiło sie mega zamulone gdy wrocilem do domu zgasilem auto i ponownie zapalilem blad znow sie pokazał , na nastepny dzien pojechalem do tego mechanika i znow probowal z wykasowaniem tego bŁedu ale bez skutku i blad wciaz powraca a auto jest mega zamulone. prosze  o odp co moze byc przyczyna tego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer błędu, wtedy coś wykminimy, bez tego ani rusz.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde miał dzis mechanik na komputerze ten nr ale niestety go nie zapisalem :// numer był związany z czujnikiem położenia wałka rozrządu , ze cos jest z nim nie tak  .. jeju szkoda ze se go nie zapisałem aktualnie jestem w niemczech a dopiero w sobote znow bd robic aby bylo w koncu dobrze i wtedy postaram sie napiasc to tu.. Bd mogl liczyc na wasza pomoc ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...