Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DV sens wymiany


iglako

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszosc pisze  ze wymienia zawor DV.  Mam jeszcze ten starego typu i  jest sprawny (kondomik nie jest pekniety) Silnik nie wykazuje braku mocy . Czy pomimo tego wymienic stary na ten nowszy tloczkowy ?  Czy polepsza to osiagi itp ?

Edytowane przez iglako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, iglako napisał:

Wiekszosc pisze  ze wymienia zawor DV.  Mam jeszcze ten starego typu i  jest sprawny (kondomik nie jest pekniety) Silnik nie wykazuje braku mocy . Czy pomimo tego wymienic stary na ten nowszy tloczkowy ?  Czy polepsza to osiagi itp ?

Skoro działa, hula, to po co generować koszta, choć niewielkie. Ja zmieniłem bo miałem pęknięty, zmieniłem też kilka rzeczy które były raczej do dalszej eksploatacji, ale to zalezy od człowieka, jak mawia mój szwagier - każdy jest Jakiś.. :) Dostęp raczej prosty w razie awarii, która pewnie się kiedyś pojawi - chcesz mieć z głowy - zmień, masz inne rzeczy na które musisz wydać dolary - zostaw póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz auto "klasy premium" i szkoda Ci 160zl (ori z pierburga) na wymiane glupiego zaworka (bedziesz jechal w trasie , peknie Ci ta guma i powodzonka w dalesz jezdzie)... Serio ?

Mocy Ci to nie da :grin: ale swiety spokoj juz powinno...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...