Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Studia Detailiczne


Kacper00717

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Poszukuje firm detailicznych, tylko takich bardziej znanych i porządnych między innymi Bracia Pietrzak, Pl Detailing Warsaw. Jakie są jeszcze firmy, które zajmują się pielęgnacją auta i oklejaniem? Chodzi mi na całą Polskę. Z góry dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, wpisuje i i za dużo mi nie pokazuje, a ja poszukuje takich bardziej znanych i porządnych firm 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skorzystaj z wyszukiwarki na Facebooku. Tam jest tego pełno. Te lepsze firmy mają dużo fanów więc łatwo znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jest tyle , że aż głupio pytać. Gdzie nie spojrzysz pojawiają się reklamy. Nie wiem jaki jest Twój cel, ale jeśli szukasz żeby zrobić u nich auto nie szukaj koniecznie tak znanych firm. Oni kasują za "markę" jest wielu pasjonatów, którzy robią takie usługi za mniejszą kwotę a ich jakość wcale nie odbiega od tych droższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej celuje w szkolenia w tych firmach, wiadomo, że jakaś firma znana spojrzy lepiej na firmy, które cieszą się popularnością i jakością niż u kogoś nieznajomego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pójść do jakiejś znanej firmy detailingowej, żeby Cię przeszkolili, a Ty potem chcesz otworzyć własną działalność?. To nie będzie takie proste. Po co mają sobie zwiększać konkurencję  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość firm robi szkolenia. Nie myśl sobie , że zrobisz sobie kurs Auto detailingu i będziesz wszystko wiedział. Oni Cię nakierują co i jak pokażą podstawy. Wiele rzeczy będziesz musiał się sam nauczyć. A idąc na takie szkolenie nie trzymając wcześniej maszyny w ręku dla mnie mija się z celem. Pójdziesz tam i będziesz się dwie godziny uczył dobrze trzymać maszynę ? Szkoda czasu i pieniędzy. Kup maszynę kosmetyki ( Zakładam że masz spory budżet myśląc o otwarciu studia) i działaj na autach rodziny i znajomych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...