Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zewnętrzne lusterka fotochrom


kacperbdg

Rekomendowane odpowiedzi

Działał ktoś z podłączeniem zewnętrznych lusterek fotochrom ? Czy da się dorobić instalacje do lusterek cyz trzeba kupić lusterka pod fotochrom i jak jest z wiązka od lusterek do środka auta co gdzie i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby założyć zewnętrzne fotochromy musisz:

  1. mieć wewnętrzne lusterko fotochrom
  2. kupić zewnętrzne wkłady lusterek fotochrom
  3. dociągnąć po 2 przewody od lusterka wewnętrznego do każdego z zewnętrznych lusterek

jak fabrycznie nie było zewnętrznych fotochromów to instalacji raczej nie masz i tak jak napisałem trzeba ją dorobić ale to nie jest żaden wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze tak jak kolega Dawid pisal, to wewnetrzne lusterko fotochrom bo jest z czujnikiem swiatla, i od lusterka ciagniesz po jednym kabelku P+L do silniczkow szyb z przodu bodajze na pin 10 jak sie nie myle:) poza tym poszukaj po forum bo jest temat o tym bo sam nie dawno zakladalem u siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, YoGi1984 napisał:

Najwazniejsze tak jak kolega Dawid pisal, to wewnetrzne lusterko fotochrom bo jest z czujnikiem swiatla, i od lusterka ciagniesz po jednym kabelku P+L do silniczkow szyb z przodu bodajze na pin 10 jak sie nie myle:) poza tym poszukaj po forum bo jest temat o tym bo sam nie dawno zakladalem u siebie:)

Do lusterek zewnętrznych trzeba chyba pociągnąć po 2 kabelki nie po jednym. Nie jestem tego pewny ale tak mi się wydaje

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jest opcja dorobić do tych lusterek czy najlepiej kupić lusterka ori pod fotochromy ? I pytanie jak doprowadzić te kable z lusterka do drzwi wiadomo po słupkach ale jak w drzwi najlepiej wejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody da się dociągnąć do luster nie trzeba kupować takich pod fotochrom.
Przewody najlepiej przeciągnąć po skutkach, tak jak piszesz. Do drzwi przewody doprowadzasz jedynie przez fabryczną kostkę drzwi tak jak to jest zrobione oryginalnie.


Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...