Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BFB] filtr paliwa


matti102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Ile króćców ma mieć filtr paliwa do 1.8T BFB napęd na jedną os ? W każdym 1.8T BFB jest taki sam czy mogą być różne zależnie od egzemplarza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bfb 2006r z Quattro i mam 3 krocce nr. 4f0 201 511 D. Ja wymienialem filtr bo na zimnym odpalal za drugim razem, mimo tego ze na listwie 3,5bar a po rozruchu 4bar. Moze te info. komus pomoze.

Edytowane przez marcinsw17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2017 o 12:27, matti102 napisał:

Ile króćców ma mieć filtr paliwa do 1.8T BFB napęd na jedną os ? W każdym 1.8T BFB jest taki sam czy mogą być różne zależnie od egzemplarza? 

Ma mieć 4 - a dokładnie ma to być:  8E0201511L. Do każdego BFB z napędem na przednią oś  jest taki sam. W quattro dwa rodzaje: z 4 króćcami (ale inny niż ten do aut z napędem na przednią oś) i z 3 króćcami jak kolega powyżej (od numeru vin 8E_5_059001 wzwyż)

EDIT

Właśnie się zorientowałem, że to odkopany temat sprzed 2 lat ?. Ale mimo wszystko może się komuś innemu przyda.

 

Edytowane przez monomachos
  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 22:53, monomachos napisał:

Ma mieć 4 - a dokładnie ma to być:  8E0201511L. Do każdego BFB z napędem na przednią oś  jest taki sam. W quattro dwa rodzaje: z 4 króćcami (ale inny niż ten do aut z napędem na przednią oś) i z 3 króćcami jak kolega powyżej (od numeru vin 8E_5_059001 wzwyż)

EDIT

Właśnie się zorientowałem, że to odkopany temat sprzed 2 lat ?. Ale mimo wszystko może się komuś innemu przyda.

 

Mi się przydało, więc bardzo Ci dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój VIN: WAUZZZ8E86A283880

jaki filtr paliwa muszę kupić? czy może być Mann-Filter WK 720/6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...