Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Netflix jaki odtwarzacz


skotmen

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, skotmen napisał:

Hej możecie polecić odtwarzacz multimedialny do oglądania Netflixa na tv 

PS3 lub 4:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na android tv, warto wogole coś tam oglądać? Lepiej Kodi zainstalować, instalujesz wtyczki i streaming filmów zamiast ściągania z torentow. Telewizję internetową też mam z programem tv jak epg , wtyczek jest mnóstwo

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uhd to raczej nie [emoji3] procesor w sony na 49 calach 200hz poprawia jakość przez co nie kłują w oczy niedoskonałości. Nawet zwykły DivX 700 MB film wygląda naprawdę dobrze. Przy 60 calach była by już pewnie lipa [emoji16]

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie coś Xiaomi Mi Box używa ktoś ? Działa jak należy ?

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodi nie zawsze jakość jest zadowalająca. Polecam chomika - jest abo za 5 zł miesięcznie bez limitu transferu - warunek -ściągasz przez androida. A czy na Netflixie jest co oglądać? Owszem jest [emoji6] a do uhd jeszcze można dorzucić HDR [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xsebo1 napisał:

W uhd to raczej nie emoji3.png procesor w sony na 49 calach 200hz poprawia jakość przez co nie kłują w oczy niedoskonałości. Nawet zwykły DivX 700 MB film wygląda naprawdę dobrze. Przy 60 calach była by już pewnie lipa emoji16.png

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Jest uhd. Kupa nowych seriali ich produkcji chociażby np Narcos:kox:  a po za tym sporo starszych i nowszych dobrych, pełnometrażowych produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodi nie zawsze jakość jest zadowalająca. Polecam chomika - jest abo za 5 zł miesięcznie bez limitu transferu - warunek -ściągasz przez androida. A czy na Netflixie jest co oglądać? Owszem jest [emoji6] a do uhd jeszcze można dorzucić HDR [emoji6]
Kupuję abo, loguje się przez telefon, ściągam na telefon i nie liczy transferu tak? Czy przez jakąś aplikacje na telefonie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję abo, loguje się przez telefon, ściągam na telefon i nie liczy transferu tak? Czy przez jakąś aplikacje na telefonie?
Przez aplikację chomika [emoji6]
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam TV Sony z androidem, na których jest już aplikacja zainstalowana. Większość ma nawet bezpośredni włącznik Netflixa na pilocie. W takim konfigu to najlepsze rozwiązanie. Tv oczywiście 4K z HDR więc naprawdę super to działa. Mam też na PS4 ale nie korzystam z tego w ogóle skoro jest na TV.

Jak ktoś ma dzieciaki to super sprawa. Nie dość, ze fajne filmy i seriale to jeszcze pełno legalnych bajek dla dzieci. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie coś Xiaomi Mi Box używa ktoś ? Działa jak należy ?
Mam , jest za***isty. Mikrofon w pilocie bezbłędnie wyszukuje frazy. Szybkość działania świetna !

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Google chromecast dobre jest czy lepiej kupić mi boxa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...