Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI [AHU] odcina turbo po wymianie


n0rb92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono, padło mi turbo w AHU, więc zakupiłem drugie regenerowane, po złożeniu samochód wyraźnie osłabł, skręciłem sztangę na maksa i odzyskał moc ale tylko do 120km/h później odcina mi turbo i zostaje muł do ponownego zgaszenia i odpalenia, jakieś pomysły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez logów a tym samym bez kabla, nic nie zrobisz.

Choć jest jedno wyjście, jak nie masz kabla a śpieszy Ci się to daj do jakiegoś ogarniętego mechanika.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śpieszy mi się, samochodu do mechaników w ogóle nie zaprowadzam, myślałem że ogarnę to bez kabelka, nie mam go bo poprzednia drezyna to było B4 2.3 a tam to wszystko było łopatologia do zrobienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego kija ruszales wyregulowana sztange?????

Bez vaga ciezko stwierdzic czy nka  czy zaluzje.

Jak odepniesz wezyk od gruszki i z powrotem go zalozysz to sztanga idzie kawalek w gore???

Ustawienia sztangi daj na ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszałem sztangę ponieważ turbo które kupiłem było bez gruchy i sztangi i musiałem ze swojej padliny przełożyć, wężyka nie sprawdzałem, jedynie ruch ręką czy wogóle nie jest zapieczona ale rusza się, jakie są ori ustawienia sztangi w takim układzie :kox:
@edit kolego moje turbo puściło olej że zasłona była na kilosa i kupiłem używkę po regeneracji od zaufanego grupowicza :)

Edytowane przez n0rb92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo na stół raczej odpada bo jestem na stancji 200km od garażu :D no cóż widocznie muszę kupić kabelek i zrobić logi, spróbuję jeszczę ją odkręcić ze dwa obroty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ponownie, problem rozwiązany, kto by pomyślał że N75 podłączony według etki jest źle podłączony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusc fote jak masz podłączony.
Dałes ciała zamieniejac wezyki:wink:
Kolego nie dałem ciała tylko w etce jest błąd, pierwsze zdjęcie to ETKA a drugie poprawne podłączenie 73aae29ae25bee56bceb0b09f2d558f0.jpgc15a9c2dd6a95656e23122beddae054c.jpg

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...