Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy w kierunkowskazach - jakie?


leewang

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba trzeba wyjąć lampy, ostatnio to robiłem. Musisz teź wykręcić przetwornice i najlepiej mieć przy sobie jakieś małe, sprytne oraz zwinne rączki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2017 o 09:34, leewang napisał:

Chyba montaż się troszkę opóźni bo nie wiedziałem że trzeba całą lampę demontować żeby zmienić żarówkę od kierunkowskazu :( No ale może się uda do końca tygodnia ;)

Kolego udało Ci się zamontować? Ja się zastanawiałem nad tymi żarówkami które zakupiłeś i nad tymi:
https://pl.aliexpress.com/store/product/Amber-Yellow-Error-Free-PH24WY-SPH24-12272-CRE-E-LED-Bulbs-For-Audi-Cadillac-GMC-Porsche/834684_32820767771.html - i te też zamówiłem. Jestem Ciekawy jaka jest różnica między jednymi a drugimi.

 

led.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2017 o 08:15, Marsi napisał:

Kolego udało Ci się zamontować? Ja się zastanawiałem nad tymi żarówkami które zakupiłeś i nad tymi:
https://pl.aliexpress.com/store/product/Amber-Yellow-Error-Free-PH24WY-SPH24-12272-CRE-E-LED-Bulbs-For-Audi-Cadillac-GMC-Porsche/834684_32820767771.html - i te też zamówiłem. Jestem Ciekawy jaka jest różnica między jednymi a drugimi.

 

led.JPG

Przypuszczam że nie będzie dużej różnicy. Ja swoich na razie nie zamontuje bo śnieg spadł i nie mam możliwości montażu :P Nie mam garażu jak na razie także lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do polifta które idą do kierunku na przód? I może od razu wiecie też na tył do wstecznego jakieś ledy bo ori to porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpresy przyjechały i do mnie, już na miejscu :cool1:

 

 

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KoJ@K napisał:

Aliexpresy przyjechały i do mnie, już na miejscu :cool1:

 

 

Jakie ledy poszły na tył?

Ja nie dałem rady z wymianą z przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dałeś rady z wymianą, co Ci sprawiło problemy?

Na tył dałem te, ale wydają mi się trochę ciutkę za słabe, będe szukał jakiś mocniejszych ... :eusathink:

6 sztuk 1156 py21w BAU15S Żółty 21 SMD Amber led CANBUS OBC Nie błąd Sygnału Żarówka lampy LED Źródło Światła Parking 12 V u62
http://s.aliexpress.com/Zz6RF3eA
(from AliExpress Android)

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi przyszły takie ledy do kierunków na tył  https://pl.aliexpress.com/item/2x-High-Power-S25-1156-BA15S-P21W-80W-CREE 

Świecą jaśniej niż żarówki, wykonanie bardzo dobre, polecam.

Nagrałem film, po lewej ledy po prawej żarówka.

 

 

Edytowane przez czarek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek76, nie ma żadnych błędów po dłuższym używaniu? W BMW wcześniej też miałem LEDy w kierunkowskazach, ale po jakimś czasie wywalały błędy.

Tak czy inaczej po Twojej recenzji zamówiłem komplecik z ali ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, luk330 napisał:

Czarek76, nie ma żadnych błędów po dłuższym używaniu? W BMW wcześniej też miałem LEDy w kierunkowskazach, ale po jakimś czasie wywalały błędy.

Tak czy inaczej po Twojej recenzji zamówiłem komplecik z ali ;)

 

 

Mam je od 3 tygodni, i w tym czasie  ze dwa razy wyskoczył mi błąd prawej strony,  oczywiście kierunek działał. Ewentualnie można wyłączyć diagnozę kierunków i po sprawie. Zamówiłeś białe czy pomarańczowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je od 3 tygodni, i w tym czasie  ze dwa razy wyskoczył mi błąd prawej strony,  oczywiście kierunek działał. Ewentualnie można wyłączyć diagnozę kierunków i po sprawie. Zamówiłeś białe czy pomarańczowe ?
Kupilem pomaranczowe. Jak beda wywalac bledy to sie bedzie myslec ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luk330 napisał:

Kupilem pomaranczowe. Jak beda wywalac bledy to sie bedzie myslec ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Ja też wziąłem pomarańczowe, trochę mnie zastanawia, że nie wywala za każdym razem błędu tylko 2 razy i tylko z prawej strony. Jak się zrobi cieplej to wyjmę lampę i spróbuję podgiąć blaszki bo może coś nie styka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wziąłem pomarańczowe, trochę mnie zastanawia, że nie wywala za każdym razem błędu tylko 2 razy i tylko z prawej strony. Jak się zrobi cieplej to wyjmę lampę i spróbuję podgiąć blaszki bo może coś nie styka.
Chociaz czy pomaranczowe - na alli nazwane sa yellow, wiec zolte, ale zakladam, ze to w naszym rozumieniu pomarancz ;-)
Moze byc jak mowisz. Albo jakis problem z masą. Ja mialem cos w podobie ze swiatlem wstecznego w C6 - co jakis czas walilo bledem. Okazalo sie, ze we wtyczce styk byl podrdzewialy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...