Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chrom na grill B7 Sline - Czy to część wymienna?


PawelVK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety moja chromowana ramka ozdobna z grilla uległa uszkodzeniu, wiadomo można to jakoś naprawiać i malować na czarno ale ja bym wolał zostać z chromem tak jak w oryginale.

Może mi ktoś powiedzieć czy taka część jest dostępna osobno do sprzedaży? Bo na necie ciężko coś znaleźć jedynie na google grafice coś znajduję ale to już stare ogłoszenia.

Czy bardzo ciężko jest ewentualnie zdemontować?

Chodzi mi dokładnie o to co na zdjęciu tylko z wersji s-line (na foto nie wiem czy to s-line czy ze zwykłego grilla)

250_12687225655055931445659.JPG

Edytowane przez PawelVK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2017 o 19:00, Klawisz-84 napisał:

Da. Ja wyjąłem i lakierowałem :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Ale pewnie malowałeś na czarno, a ja chciałbym pozostać przy takim chromie jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelVK napisał:

Ale pewnie malowałeś na czarno, a ja chciałbym pozostać przy takim chromie jak ori

lakierowałem pod kolor grilla od S4 taki ciemny grafit. Co do chromu :D kurwsko droga zabawa :( mi chcieli za 130zł +wysyłka gdzieś pod Wawą :), większość firm oznajmiła że "nie pier**lą się z takim małym detalem" - tu rozmowa z chłopakiem z firmy ale słowa były na luzie jak już z 20 min tłumaczył mi co i jak trzeba zrobić by to było w nowym chromie :) dlatego ja swoją w pracy oczyściłem (pistolet z solą) ale naprawdę delikatnie, lekko szlifowałem papier 800, 3x podkład i 3x lakier i 2x bezbarwny ;) jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie po zimie :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic czyli zostaje mi szukać używanej ramki sline (co graniczy z cudem) lub kupno całego grilla sline razem z ramką, skoro sama ta ramka nie występuje jako osobna część do kupienia nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...