Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Audi jeszcze nie posiadam ale od jakiegoś czasu intensywnie poszukuję więc mam nadzieję, że niebawem stanę się nabywcom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,

Jestem Grzesiek i mozecie mnie spotkac w Krakowie.

Moje Audi to RS4 z 2001r silnik 2.7biT

Ryskiem jezdzi sie fajnie ale to nie moje piersze Audi. Jezdzilem 80 cabrio, a3 8l, a3 8p, a4 b7 

Pozdrawiam

GBT

Edytowane przez GrzesBiTurbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

8 lat jazdy VW Passatem B5 FL, 2005, 1 rok Audi A6 C6, s-line, 2010 i teraz od pół roku jestem jak na razie szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 s-line, Black Edition, Avant, 2014.

Wobec tego teraz spróbuję się trochę tutaj poudzielać. Generalnie pochodzę z Gdańska, ale od 10 ciu lat mieszkam w Irlandii. Może ktoś na tym forum mieszka również w EIRE ?

Jeszcze raz siemanko i pozdrowionka dla Wszystkich

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Witamy serdecznie w Klubie :a4fan:. Jak widzisz wiele osób się rejestruje posiadając inne modele Audi i nie mamy nic przeciwko :) jak kupisz pochwal się w dziale moje Audi.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Spoiler

tak jak w temacie wszystko było OKej , ale dzisiaj gdy jechałem z 20-30 min  mam samochód z tydzień może nie znam funckji ale mam problem że dzis jechalem i w nogi leciał mi zimny chłod jak klima ale miałem wszystko na off wyłąćzone jak włączyłem to wszystko ciepło leciało a w nogi (stopy) ciągły chłod u mnie i u pasażera ktośorientuje się czy mozna jakos to wyłączyc lub ustawić ???

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego :

- to nie dział techniczny ( tu się tylko witamy) ,

- zapoznaj się z regulaminem ,

- BTW. Nie da się tego czytać, bez znaków interpunkcyjnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Witam wprawionych. Cieszę się że mogłem do Was dołączyć. Od niedawna jestem właścicielem A4 i korzystałem już z forum, ale nigdy jako użytkownik. Bardziej jako przechodzień. Postanowiłem dołączyć do rodziny. Mam nadzieję na owocną współpracę, kontakty i pomoc przy 'remontach, przeglądach'

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, 'starych' i 'nowych' forumowiczów ?

p.s. nie znam jeszcze oznaczenia silnika dlatego nie ma w tytule ? 

Edytowane przez bialutki19
Post scriptum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bezawaryjny silnik (ponad 140 tys na nim zrobiłem) tylko olej zmieniać często, dbać i olej dolewać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Spoiler

 

Ma ktoś na sprzedaż lub wie kto ma moduł komfortu o nr. 8E0959433AR lub inny pasujący.  


 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.  Autko A4 B5 AFN.  Pochodzenie : Olsztyn ( Woj.  Warm-Maz.) Co prawda od niedawna jestem użytkownikiem mojej Audi ale już nie jedną cenną informację znalazłem na tym forum i mam nadzieję że i ja będę mógł kiedyś pomóc.  Dzięki za przyjęcie do forum.  Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gregoricos napisał:

Witaj,2.0 to ALT:hi:

Dzięki. Przypomniałem sobie jak wstałem. na początku myślałem że chodzi o to oznaczenie (b8e) czy inne ale teraz wiem że to alt:yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Makale napisał:

Raczej bezawaryjny silnik (ponad 140 tys na nim zrobiłem) tylko olej zmieniać często, dbać i olej dolewać :D

Podpowiedz mi Makale, jak często zmieniałeś/zmieniasz olej? Bo mam 2.0 ALT i znajomy jak się okazuje też ma. Ja mam z 2002, on z 2004 i rozmawialiśmy ostatnio chwilę o naszych Aud'kach i jak się okazuje jest różnica w 'braniu' oleju. Otóż ja miałem ubytek jakieś 250ml po 5000km, a On dolewa 1L średnio co 1000 - 1500km. Ma jakieś znaczenie z którego roku czy to kwestia egzemplarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...