Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Imieniny


Trashcan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie - jak spędzacie imieniny? Ja imieniny kojarzę tylko z przyjęć organizowanych przez moją mamę gdzie zapraszała swoje najbliższe koleżanki, swoją mamę, kuzynów, ciocie i wujków. Przygotowywała 2-3 sałatki, podawała na stole różne wędliny i na deser było ciasto. Chcę zorganizować własne przyjęcie i szukam pomysłów jak to urządzić, stąd moje pytanie. Haha, taki tekst znalazłem na imienin.pl

Imieniny bliskiej osoby to okazja do składania życzeń, wręczania drobnych upominków i radosnej atmosfery. Jeżeli nie wiesz, co oprócz życzeń ucieszy osobę obdarowaną, podaruj jej bukiet kwiatów. Kwiaty sprawdzają się na każdą okazję i praktycznie dla każdej osoby. Mogą być świetnym prezentem imieninowym dla mamy babci, cioci, przyjaciółki, znajomego z pracy czy nawet szefa. Bukiet kwiatów nie musi być duży i efektowny, wystarczy nawet skromna wiązanka, która będzie dowodem, że pamiętaliśmy o tym wyjątkowym dniu. Kwiaty można wręczyć nawet wtedy, gdy nie mieszkamy w pobliżu osoby obchodzącej imieniny. W większości dużych i małych miast świetnie działają poczty kwiatowe, dzięki czemu nawet w ciągu kilku godzin można wysłać bukiet kwiatów do osoby mieszkającej na drugim końcu Polski. Wystarczy wejść na stronę dowolnej poczty kwiatowej, wypełnić zamówienie, wybrać bukiet, napisać życzenia. Następnie trzeba podać adres osoby obdarowanej i zamówienie szybko zostanie zrealizowane. Poczty kwiatowe działają szybko i prężnie, sprawdzą się nawet wtedy, jeśli o ważnej okazji imieninowej przypomnimy sobie na ostatnią chwilę.

Edytowane przez Trashcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, chciałbym, ale u mnie w rodzinie bardzo mało się pije alkoholu niezależnie od okazji. Lampka wina to maksimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, chciałbym, ale u mnie w rodzinie bardzo mało się pije alkoholu niezależnie od okazji. Lampka wina to maksimum.

To zaproś samych znajomych,rodziny nie :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...