Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 LIFT- przednie drzwi


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z przednimi drzwiami w aucie, otóż podczas jazdy po nierównościach drzwi trochę uchodzą i skrzypią/trzeszczą na uszczelkach ramki, w okolicy górnego rogu.  Nie wiem jak określić ten dźwięk, po prostu uszczelki ocierają o siebie i słychać takie trzeszczenie. Jest to dość głośne zjawisko i trochę irytujące. Przy dłuższej trasie biorą nerwy, wiadomo, nasze polskie drogi i co chwila gdzieś to słychać. Uszczelki powiedziałbym w bardzo dobrym stanie, nie wytarte, nie popękane i bardzo miękkie. Drzwi na zawiasach nie mają luzu, zamykają się dobrze więc opadnięte raczej nie są . Zjawisko to występuje przy obu drzwiach przednich. Dodam że jak od środka auta wezmę i odepchnę drzwi za ramkę u góry to właśnie to słychać, zauważyłem też że jak szyby są odsunięte to tego nie słychać, a jeśli tak to ledwo słyszalne.  Sprawdzałem też czy przy większych prędkościach nie będzie szumu w aucie i przy 140 km/h cisza w aucie. Ktoś wie jak to naprawić? Jeśli będzie potrzeba to przy najbliższej okazji mogę nagrać jak to wygląda. Proszę o pomoc

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...