Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka chrom


Rumaq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już przełożone lusterko od anglika i są teraz dwa duże. Chciałbym zamienić obudowy na chrom. Nakładki odpadają, bo to podobno lipa. Myślę nad jakimś rozwiązaniem. Do głowy przychodzi mi jedynie oddanie do oklejenia lub malowania. Starałem się znaleźć gotowy produktu i natknąłem się na aukcję - http://www.ebay.de/itm/KOMPLETTE-Chrom-Gehause-Spiegel-Spiegelkappen-Ausenspiegel-Audi-A4-S4-B5-8D-/131655879938. Nie jestem pewny, co do ich jakości. Rozmiar lusterek 175mm, więc muszę sprawdzić czy są one do dużych lusterek. Szukałem OEM, jednak wiadomo jak ciężko je dostać. Koniec końców nie wiem którą drogę wybrać..

Edytowane przez Rumaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oklejał, efekt będzie praktycznie jak ori a koszta mniejsze i do tego zawsze można folię zerwać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje "chromowanych" lusterek. Błyszczący chrom i satynowy chrom. Łatwiej dostać te pierwsze.

Najpierw pytanie, który efekt upodabniający chcesz osiągnąć.

Wbrew pozorom bez względu na którą wersję się zdecydujesz i jakie rozwiązanie obierzesz to efekt nie będzie tak dobry jak na ori lusterkach.

W przypadku satynowych najmniejszym złem jest "zestaw do malowania chromu audi", który można dostać tylko w kilku standoxach w Polsce.

Jeśli chodzi o błyszczący chrom to problem polega na tym, że wszystko jest zbyt błyszczące - może ktoś inny się tutaj wypowie.

Edytowane przez WojtasTaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromowanie natryskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za podpowiedzi. Wyceniłem już koszt chromowania natryskowego i wyszło 200 złotych za komplet lusterek. Niestety mimo, że cały czas namawiam to dziewczynie nie podoba się chrom na lusterkach. Raczej będzie malowanie w kolor auta.. Podsumowując "to była nasza wspólna decyzja". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...