Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BA, wylany tył


Wajchowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie springow i amorkow w mojej B6. Jak widac w załączniku nie siedzi ona idealnie a planuje kupic koła 17 cali i wtedy by juz było naprawde źle ;/ Stad moje pytanie kupic uzywane zawieszenie 1BE z 1.9 tdi badz 2.0 (pytanie czy podejdzie ??) czy raczej kompetowac cos innego typu eibach -30mm + amorki? zaznaczam, ze chcial bym aby autko siedziało podobnie jak aktualnie tył.  Silnik 1.6 ALZ

IMG_20171016_162841.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorki na pewno, bo są takie same we wszystkich wersjach a4 z 1be ale co do sprężyn to nie jestem pewien, bo są różne kategorie wagowe i pytanie czy to ma bardzo duże znaczenie? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, powinno byc to samo a co do kategorii wagowej to moim zdaniem miedzy 1.9 tdi a 1.6 nie powinno być dużej różnicy najwyżej pójdzie te 5mm wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, powinno byc to samo a co do kategorii wagowej to moim zdaniem miedzy 1.9 tdi a 1.6 nie powinno być dużej różnicy najwyżej pójdzie te 5mm wyżej [emoji4]
1.9 do 1.6 to przeskok o co najmniej trzy klasy wagowe. Jak chcesz mieć kozę to rzeczywiscie szukaj od 1.9

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co innego mi zaproponujesz ? Ale z drugiej strony nie daje mi to spokoju ze wg. Auto centrum 1.9 jest o 60 kg cięższy a to nie jest jakas kolosalna różnica to tak jak by mieć jedna osobę mniej na pokładzie a mi dochodzi LPG. Wiec nie powinno byc tak zle, może jestem ciemny i mi ktos wyjaśni? Tak czy inaczej ja tak to widzę 

Edytowane przez Wajchowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobieranie 1be to loteria. Jest wątek o tym, przeczytaj go. Zacznij od sprawdzenia jakie sprężyny masz teraz zamontowane - odczytaj kategorie wagowe z wlepki.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz biorę się do czytania :wink: Kategorie mam przód 5 tył 7 przednie sprężyny się zgadzają natomiast tylne są nie oznaczone wiec myślę ze to jakieś zamienniki i stad przyczyna. 

Edytowane przez Wajchowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...