Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dwa razy Ac czerwony zamiast Twin.


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie pomimo porozwiercania wszystkiego co się da w wielozaworze i doprowadzeniu 2 razy faro 8 od samej butli nadal mam spadki powyżej 0.3 bara na twinie czasem a jeszcze nie ma zimy :). Pozostały już tylko elektrozawory i reduktor ale już chyba wale to w czapkę i planuje założyć 2x Ac czerwone. I tu pytanie :) :

Czy może być tak że reduktor/reduktory będzie zbyt wydajny? :). Ktoś zakładał dwa reduktory po 8mm? Jakieś porady? Za i przeciw? Moc aktualna 270ps wtryski ecopower.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 10:50, bongod napisał:

 

Witam. Panowie pomimo porozwiercania wszystkiego co się da w wielozaworze i doprowadzeniu 2 razy faro 8 od samej butli nadal mam spadki powyżej 0.3 bara na twinie czasem a jeszcze nie ma zimy :). Pozostały już tylko elektrozawory i reduktor ale już chyba wale to w czapkę i planuje założyć 2x Ac czerwone. I tu pytanie :) :

Czy może być tak że reduktor/reduktory będzie zbyt wydajny? :). Ktoś zakładał dwa reduktory po 8mm? Jakieś porady? Za i przeciw? Moc aktualna 270ps wtryski ecopower.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

2 ac czerwone 400 km powinny obrobić. Jak by co to bym twina od ciebie odkupił mam teraz golda gt i pompuje sie na 3.5 bar. ale 0.3 bar to nie dóży spadek. zapas na reduktorze nie zaszkodzi

Edytowane przez tomekp94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe drugie dziecko robi robotę ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 ac czerwone 400 km powinny obrobić. Jak by co to bym twina od ciebie odkupił mam teraz golda gt i pompuje sie na 3.5 bar. ale 0.3 bar to nie dóży spadek. zapas na reduktorze nie zaszkodzi
0.3 to teraz :) w zimę 0.6 a może i lepiej :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2017 o 08:09, bongod napisał:

0.3 to teraz :) w zimę 0.6 a może i lepiej :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

będe w tygodniu montował ac r02 twina u siebie 250 km było zmierzone a teraz fmic i tip wpadł to pewnie więcej ma to napisze jak to się sprawuje

Edytowane przez tomekp94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zainstalować markowy parownik np LOVATO  FAST SMART RGJ. Ja u siebie mam dwustopniowy parownik Landi Renzo IG1 i ciśnienie sztywno trzyma się fakt cena nie jest niska  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...