Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B6] Fabryczny uchwyt na telefon a ładowanie USB


Kapiszon44

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Niestety nie znalazłem takiego tematu na forum (jeśli gdzieś już taki był to proszę poprawcie mnie - mam naszykowany popiół na głowę :P).

Mianowicie: czy z tego fabrycznego uchwytu na telefon można jakoś "wyciągnąć" kabel usb (tylko ładowanie)?
Myślę, że przyjemnie byłoby przy używaniu tego uchwytu od razu kawałek kabelka do ładowania telefonu.

I drugie pytanko: czy jest tam może wystarczająco miejsca, żeby jakoś wpuścić kabel AUX zza schowka pasażera (tunel >  mocowanie uchwytu > uchwyt)?
Wtedy już w ogóle byłby full serwis - ładowanie i muzyka z telefonu na uchwycie.

Z góry dzięki za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już kolega sobie poradził z tematem ale pozwolę odgrzać temat:wink:  Ja również miałem podobną rozkminę, ostatecznie wyrzuciłem elektronikę z tego uchwytu i zrobiło się więcej miejsca w środku. Kabel ładowarki przeciągnąłem przez to mocowanie i poprowadziłem do schowka pasażera gdzie mam dodatkowe gniazdo zapalniczki po stacyjce.:) Jest tam dość sporo miejsca jeszcze także kabel aux spokojnie też powinien się zmieścić. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie pakowania tego tak jak opisujesz z tym że do ładowania fona, auxa dorzucać będę jeszcze kabel ze zwykłym gniazdem USB które będzie podpiete do dekodera DVBT tak żeby można było się wpiąć pendrivem od góry i zapuścić np teledysk na RNSie.Czekam na kabel aż przypłynie z China  -gniazdo ma specjalne uszy do montażu.. 

generalnie będzie prawie wszystko co się da tam upchnąć.

Jak przypłynie konwerer to jeszcze bedę kombinował aby też go tam upchnąc i móc przekazywać obraz z telefonu na RNSa tak żeby wyświetlić mapy google  z telefonu na RNsie ale to jeszcze muszę poczekać z miesiąc :( aż dopłynie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można  :wink:

Kusiło mnie żeby odpalić mirror  bezprzewodowo tak jak odpalam na TV w domu  ale dodatkowo musiał bym dołożyć 60 $ a nie wiem czy będę tego używał tak jak np tv na codzień

Jak odpalę to się pochwale 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...