Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT - Proszę o sprawdzenie Logów.


PistoN116

Rekomendowane odpowiedzi

Do alt inne grupy. Te są do diesli. Logi robi się na ciepłym silniku czyli 90st tu jest koło 70, może co nie działa termostat. Temperatura w dolocie wydaje się wysoką...lambda nie pracuje. Są jakieś błędy jakie problemy?Log statyczny robi się bez przygazowek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a możesz mi napisać jak zrobić logi dla ALT? Są dwa błędy: P1654 i P1128.

Ogólnie za bardzo się nie znam więc proszę o opis jak dla laika. 

Pozdrawiam i dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi dynamiczne czyli Ciepły silnik 90st 3ci bieg 1500rpm i do 6200rpm z pedałem do oporu. Raz 002+033 na Pb, drugi raz 002+033 na LPG. Oprócz tego 003+020 na Pb.

Oprócz tego log statyczny. Ciepły silnik wolne obroty bez przygazowek, log samej 033, LPG przez 60s potem przelaczasz Pb 60s i tak razy dwa czyli log ma trwać 240s. Stoper w ręce żeby być pewnym kiedy było paliwo zmieniane.

Przed każdym logiem obojętne jakim kasuj błędy nawet jak ich nie masz.

Na dzień dobry spr czy nie na dziury w odmie i dolocie.

Edytowane przez zwonko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo:) Odmę wymieniałem na nową, a w dolocie miałem małą dziurkę i kupiłem używkę z allegro ale odrazu po zalożeniu pękło i musiałem prowizorycznie zakleić dziurę. Niestety błędy ciągle się pokazują, a więc nie jest szczelnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIekoniecznie. Nikt nie powiedział że błąd mieszanki może być tylko od nieszczelności. Dlatego dobrze zrobić logi. Może siada pompa, może LPG kiepsko wyregulowane, może przepływka zaniżac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...