Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mmi 3g+ google earth


jarzyna83

Rekomendowane odpowiedzi

witam

może ktoś wiecej wie w tym temacie? prawie od tygodnia przystała działać usługa google earth w mmi 3g+ (sim) ( nie chca się wczytac mampy google earth.  ładuje logo googlei audi  a po kilku minutach wyskakuje zapytanie czy chce przelaczyć na standardowe mapy) wszytkie pozostałe usługi takkie jak  traffic on line, szuzkanie celów w google działaja poprawnie. jedyne co znalazlem na forum audiworld ze jakas aktualizacja serwerów. Obdzwonilem 2 salony i nikt nic nie wie.

 

 

https://www.audiworld.com/forums/a8-s8-d4-platform-discussion-190/google-earth-nav-overlay-not-working-2934766/page3/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też ostatnio nie działało gogle earth. usunąłem mapę i wgrałem na nowo. teraz wczytywanie zacina się na literze G. w zielonym menu podczas wymuszenia startu gemmi wyskakuje info "gemmi not instaled"

orientujecie się czy można zainstalować samo GEMMI czy muszę wgrywać cały soft od początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można samo gemmi, trzeba przy starcie instalacji dać user defined mode i tam poodznaczać wszystko zostawić tylko gemmi

 

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edytowane przez qujot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko odnośnie aktualności nawigacji przy trybie Google earth. Czy te mapy są aktualne i nawigacja działa tak jak z Google maps na smartfonie, czy drogi są zdefiniowane na podstawie map audi a tylko satelita jest inna? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 20:31, pwojtkow napisał:

Ja mam pytanko odnośnie aktualności nawigacji przy trybie Google earth. Czy te mapy są aktualne i nawigacja działa tak jak z Google maps na smartfonie, czy drogi są zdefiniowane na podstawie map audi a tylko satelita jest inna? 

 

Drogi zdefiniowane są na podstawie wgranych map w nawigacji, ich aktualność zależy od aktualności wgranych na dysk MMI map, natomiast Google earth jest nakładką "wizualną" na mapy w nawigacji i dane do "wizualizacji" terenu są zaciągane on-line (część trzymana jest w cache'u MMI) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...