Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzanie się Koła , zacisk 288 mm tył


Dawid Wątroba

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem od jakiegoś czasu z lewym tylnym zaciskiem. Mianowicie raz jest wszystko okej a niekiedy złapie go tak ze śmierdzi hamulcami niesamowicie..Reczny chodzi lekko ,dzwignia zawsze wraca do samego końca , tłoczek wkreca się bez żadnego problemu , nie jest też skorodowany.

 

Po montażu klocków w blaszkach powinny one chodzić luźno? Przyznam szczerze że jak zamontowalem je po wyczyszczeniu wszystkiego i założeniu blaszek to strasznie ciężko wchodziły ,więc wziąłem i trochę je przyszlifowalem ale jakiegoś efektu lepszego nie widzę ,koło dalej się grzeje do tego klocki są już raczej do wyrzucenia bo po przegrzaniu oderwala się okładzina :/

 

Dziś wymieniłem przewód elastyczny , zobaczymy może to coś pomoże choć wątpię bo wcześniej tloczek zawsze po puszczeniu hamulca ładnie się cofał..

 

Może to być problem z prowadnicami zacisku? Lub za duży luz na jarzmie ?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uszczelniacz zle załozony ? nie wyczyszczone gniazdo uszczelniacza, stojaca prowadnica, klocki tez nie powinny być na siłe wciskane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uszczelniacz zle załozony ? nie wyczyszczone gniazdo uszczelniacza, stojaca prowadnica, klocki tez nie powinny być na siłe wciskane.
O jakim uszczelniaczu mówisz?:)


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...