Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła Drogowe (długie) problem


bari6614

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze światłami drogowymi dlugimi.

Na odpalonym silnik i przy włączonych swiatlach mijania przełącza manetką od swiateł drogowych i nie działają a na desce zapala sie kontrolka od drogowych. Jadąc na dziurach swiatladrogowe sie włączają wyłączają i mrugają. 

Gdy uruchamiam silnik z pozycji załączonej manetki świateł drogowych działają ale jak wyłącze i ponownie załączam manetke to już nie świecą. 

Gdzie szukać awari?

Proszę o pomoc.

Edytowane przez bari6614
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie nad tym zastanawiam. Jeżeli długie włączone i odpalam silnki działają. Wyłączam manetke włączam i już nie ma długich to bezpiecznik wydaje mnie się ze jest dobry.

A co z tym pająkiem?

Mametka do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie problem rozwiązany. Jednka to nie byla manetka pająk przy koerownicy. 

Upalily sie styki na płytkach w lampach. Zostały naprawione przez elektromechanika . problem był z rozebraniem ale jakos poradzil.

Koszto u mojego mechanika 150zl za lampe. 

Przynajmniej nie musialem kupować nowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem-światła żyły swoim  życiem.  W manetce od świateł, kierunków  są 2 takie suwaki -jeden od kierunku a jeden od świateł długich. U mnie tak jakby ten suwak wyskoczył z prowadzenia i chodził sobie po stykach jak chciał -po rozebraniu i złożeniu poprawnie problem się nie powtórzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...