Skocz do zawartości
IGNOROWANY

drzwi prawe -wymiana


Simrider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zona rozwaliła tylne prawe drzwi , są porządnie wgięte(bo ja myślałam że to coś w bagażniku się przesuwa), wydaje mi się że naprawa nie opłacalna .Drzwi pod kolor kosztują 500-800zł. Mam pytanie czy drzwi od sedana będą pasować do Avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Simrider napisał:

Witam, Zona rozwaliła tylne prawe drzwi , są porządnie wgięte(bo ja myślałam że to coś w bagażniku się przesuwa), wydaje mi się że naprawa nie opłacalna .Drzwi pod kolor kosztują 500-800zł. Mam pytanie czy drzwi od sedana będą pasować do Avanta?

tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tylko kupowanie w kolor to ryzyko . Sam kiedyś kupiłem i pomimo oryginału odcień byl inny i trzeba było malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą ceną. Ja ostatnio wymieniałem dwoje drzwi i za sztukę dałem 300zł. Dodam, że idealne bez najmniejszej ryski. Kupiłem od przedlifta i kolor idealnie pasuje. Jak kupisz wg kodu, to nie powinno się różnić.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to da się w końcu przełożyć tą ramkę czy nie ;-) bo na jednym piszecie, że tak a na innym nie. Bo mi się też coś "w bagażniku przesuneło" i mam obie furtki z prawej strony do wymiany a na aukcjach tylko w moim kolorze furtki tylne do avanta. Przełożyłabym ramkę no ale czy się da? Na innym poście ktoś napisał że tu cytat: " Nie da się, dół drzwi jest taki sam ale ramka okna inna i nie wymienisz jej bo jest elementem stałym drzwi"  a Wy piszecie, że można ;-). Poratujcie bo kupię źle i będę znów płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...