Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik wilgotnosci powietrza podmiana na czujnik swiatła


Krzy0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A4 lift w lusterku mam czujnik wilgotnośći powietrza 8U0 955 559

81000f789a09453bmed.jpg

[a0a35012ff359f74med.jpg

 

Czy jak kupie czujnik 8U0955559C lub 8U0955559B (według etki ten z końcówką B zastąpił wycofany C) i włacznik auto 8K0941531AS podmienię to wszystko i zakoduje to będzie działać.Na zdjęciu wygląda że w miejsce tego czujnika wilgotności musze wstawić czujnik swiatła w istniejącą instalcje,czy się myle i muszę robić nową instalacje?

 

 

Edytowane przez Krzy0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ja już to przerabialem i w moim przypadku kupowałem czujnik i włącznik świateł ż pozycja AUTO. Nie musisz przerabiać żadnej instalacji , wystarczy wszystko dobrze zakadować i wszystko będzie śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja kupiłem ż litera C na końcu ale widzę że ten też obsługuje deszcz i światło. Nie powinno być żadnych problemów z literka B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest przed liftem? Mam czujnik wilgotności, fajnie byłoby zmienić na ten drugi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz kupić przed litrowy który obsługuje światło i deszcz . Tak samo jest z włącznikiem trzeba założyć z  pozycją AUTO. No i trzeba zakodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta wiązka od czujnika wilgotności podejdzie do nowego czujnika??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Onkel napisał:

Ale ta wiązka od czujnika wilgotności podejdzie do nowego czujnika??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie . Czujnik po liftowy nie pasuje do auta przed liftem , trzeba kupić czujnik do auta przed liftem wtedy będzie pasował fizycznie do szyby i też będzie można go podłączyć do oryginalnego wtyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Piotr Piejek napisał:

Nie . Czujnik po liftowy nie pasuje do auta przed liftem , trzeba kupić czujnik do auta przed liftem wtedy będzie pasował fizycznie do szyby i też będzie można go podłączyć do oryginalnego wtyku

Przepraszam wprowadziłem w błąd, jednak trzeba wtyk i kabel ale na górze kolega WRC LAGUNA wszystko ładnie opisał .

 

Edytowane przez Piotr Piejek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzy0 i @Piotr Piejek, koledzy, rozumiem, że prócz zmiany przełącznika i czujnika musieliście również użyć nowej podkładki żelowej między szybę a czujnik, zgadza się?

Podpowiecie gdzie kupowaliście i czy nie ma problemu z usunięciem starego żelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nową ale się okazało ze z przed lifta i nie pasowała ,wiec wyjąłem stary czujnik i w to miejsce na starej podkładce włożyłem nowy i jest ok.Jak bym miał to jeszcze raz robić to nie kupował bym nowej bo ta co tam jest to się nie uszkadza przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po demontażu, niestety ale jak to z żelem bywa, część została na szybie a pozostałość na starym czujniku wilgotności.
Stąd też pytanie jakie macie doświadczenia z podkładką (gdzie i jaką kupić) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można powiedzieć że mi się udało i na starym żelku to zrobiłem.Ja kupowałem na allegro tylko patrz na to żeby był do polifta od 2012 on jest troszkę większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...