Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czuć płyn w środku na otwartym obiegu na postoju.


kiciKic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu podczas postoju lub toczenia się, czuć z nawiewow płyn chłodniczy. Co ciekawe efekt występuje jedynie na obiegu otwartym.  Plynu nie ubywa. W zasadzie nigdzie nie jest wylany, ale pewności nie mam bo nie wszędzie da się zobaczyć. Wymienialem czujnik temp i troche plynu sie wylalo, ale mam wrazenie, ze zapach juz eczesniej dalo sie wyczuc. Jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyb w środku nie masz tłustych,zamglonych?Może nagrzewnica zaczyna puszczać?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę sobie podczepić się pod remat. Panowie ja też mam problem z płynem chłodniczym. Od jakiegoś czasu było czuć w aucie płynem chłodniczym, doszło parowanie szyb a później mokre dywany, na wiosnę oczywiście z postawioną diagnozą że pęknięta nagrzewnica wyciąganie całego wnętrza wymiana gąbki całej na nową czysto sucho nagrzewnica nowa sprawdzana ma grać, owszem już nie ma mokro w aucie.. całe lato przejeżdżone ale został problem o którym dowiedziałem się ostatnio .. otóż jadąc na spokojnie miałem włączone nawiewy na najniższą temp z możliwych, tylko przełączyłem nawiew na klimatroniku z "LO" na bodajże 18 lub 18,5 st. gdzie otworzyły się klapy ciepłego powietrza, momentalnie dmuchnęło siwą chmurą dymu o zapachu płynu, szyby wszystkie tłuste ale płynu przez cały okres od wiosny ani grama nie ubyło. Nie wiem czy znowu nie będę musiał rozbierać wszystkiego.. jest sporo pracy przy tym ale ciężko się jedzie gdy jest chmura dymu w środku i parują szyby, a w deszczu już nie ma mowy o normalnej jeździe. Wspomnę jeszcze że dym pojawia się wtedy gdy temperaturę z najniższej podniosę o pół stopnia do góry, ten dym widać jak z kratek wylatuje. Ma ktoś jakieś pomysły ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...